لطفا شهر خود را انتخاب کنید

انتخاب شهر ...
جستجوی آموزشگاه، باشگاه و ...

لطفا شهر خود را انتخاب کنید

انتخاب شهر ...
جستجوی آموزشگاه، باشگاه و ...

لیست باشگاه های سوارکاری در شهر آمل

باشگاه سوارکاری 

سوارکاری یا اسب دوانی یک ورزش جذاب و قدیمی است که چندین دهه است مورد توجه زیادی قرار گرفته، با این حال سابقه‌ای بسیار کهن دارد. در گذشته که مانند امروز وسایل حمل و نقل رواج نداشته، از اسب برای جابجایی و انتقال پیام استفاده می‌شده است. از سوی دیگر در جنگ نیز استفاده از اسب برای سواره‌نظام‌ رایج بوده است. به همین دلیل پیشینه سوارکاری بسیار طولانی است و به صدها سال قبل برمی‌گردد. سوارکاری یک ورزش هیجان انگیز و نسبتا لوکس است که طرفداران زیادی دارد. این ورزش هم به صورت تفریحی و هم به صورت جدی و رقابتی قابل انجام است. اسب سواری تاثیرات مثبت جسمی و ذهنی زیادی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به بهبود عملکرد قلب و عروق، تقویت عضلات و انعطاف پذیری، افزایش تعادل، توازن و هماهنگی، بهبود تمرکز و حافظه، و کاهش استرس و اضطراب اشاره کرد. شاید بتوان گفت مهم‌ترین نکته در ورزش سوارکاری، حفظ تعادل و کنترل اسب می‌باشد. در صورتی که به ورزش سوارکاری علاقه دارید یا می‌خواهید به صورت تفریحی این ورزش جذاب را انجام دهید، گام اول پیدا کردن یک باشگاه سوارکاری با امکانات مناسب، قیمت معقول و مربیان حرفه‌ای است.

معرفی بهترین باشگاه‌ سوارکاری

در این صفحه به معرفی بهترین باشگاه‌های سوارکاری پرداختیم. کافی است فهرست باشگاه‌های سوارکاری که در بالا لیست شده مشاهده کنید. شما همچنین می‌توانید با استفاده از فیلترها که در سمت راست صفحه قرار گرفته، سایر آموزشگاه‌ها و باشگاه‌های ورزشی شهر خود را ببینید. باشگاه‌های سوارکاری معرفی شده همه جزو بهترین باشگاه‌ها هستند و می‌توانید با‌ توجه به موقعیت مکانی، مربیان مجموعه، ساعت کاری، شهریه و موارد دیگر، بهترین انتخاب را داشته باشید.

بهترین باشگاه‌های سوارکاری در آمل 

اگر قصد فعالیت در ورزش سوارکاری را دارید، احتمالا به دنبال یک باشگاه معتبر با اساتید خوب هستید. پیدا کردن بهترین باشگاه سوارکاری در آمل میتواند موضوعی چالش برانگیز باشد. به همین خاطر ما در نیکارو بستری فراهم کردیم تا ضمن معرفی باشگاه‌های ورزشی مختلف، بتوانید امتیاز آموزشگاه‌ها و نظرات کاربران را مشاهده کنید و انتخاب آگاهانه تری داشته باشید.

در ادامه تعدادی از بهترین باشگاه‌های سوارکاری در شهر آمل را مشاهده می‌کنید:

امکانات باشگاه سوارکاری

 از آن‌جایی که باشگاه‌های سوارکاری غالبا خارج شهر هستند و ماهیت تفریحی دارند، بسیار مهم است که باشگاهی انتخاب کنید که از امکانات و تجهیزات مناسب برخوردار باشد. از مهم‌ترین امکانات باشگاه سوارکاری می‌توان به مسافت پیست سوارکاری، نوع اسب‌های مجموعه، میزان تسلط و روش برخورد مربیان باشگاه، پارکینگ، کمد شخصی، مانژهای متعدد تمرینی و آموزشی، مانژ مسابقه استاندارد، سولاریوم و لنژ برقی، اشاره کرد. به علاوه، ممکن است برخی خانواده‌ها بخواهند به صورت گروهی در این مکان‌ها حاضر شوند. به همین دلیل وجود بوفه، کافی شاپ، رستوران، و تفریحات متنوع دیگر در کنار پیست اسب سواری، یک نقطه قوت مهم و نسبتا ضروری تلقی می‌شود.

شهریه کلاس سوارکاری

همانطور که پیش‌تر نیز گفته شد، سوارکاری می‌تواند به دو شکل رقابتی و تفریحی انجام شود. با توجه به هزینه بالای اصطبل و همچنین خوراک اسب، برای بسیاری از افراد این امکان وجود ندارد که اسب خریداری کنند. اما شما می‌توانید در سانس‌های مختلف از 30 دقیقه تا 90 دقیقه اسب کرایه کنید و از این ورزش جذاب و هیجان انگیز لذت ببرید. هزینه سوارکاری تفریحی بسته به موقعیت مکانی پیست سوارکاری، امکانات کلی باشگاه، مربیان مجموعه، و نوع اسب از حدود 150 هزار تومان شروع می‌شود و می‌تواند تا 500 هزار تومان یا بیشتر نیز برسد. 

در صورتی که قصد یادگیری رقابتی این ورزش را دارید و می‌خواهید در کلاس سوارکاری به صورت ترمی ثبت نام کنید، شهریه کلاس سوارکاری به ازای یک ترم از حدود 2 میلیون تومان شروع می‌شود و می‌تواند تا 5 میلیون تومان یا بیشتر نیز برسد. البته در صورتی که بخواهید این ورزش را به صورت حرفه‌ای دنبال کنید و تجهیزات سوارکاری مانند چکمه مخصوص، دستکش، عینک ایمنی، محافظ بدن و شلاق تهیه کنید، این هزینه به مراتب بالاتر خواهد بود.

سخن آخر نیکارو 

در شهرهای بزرگ به دلیل تعداد بالای آموزشگاه‌ها و باشگاه‌های ورزشی، پیدا کردن یک مجموعه آموزشی مناسب می‌تواند سخت و چالش برانگیز باشد. در شهرهای کوچک نیز پیدا کردن آموزشگاه خوب و با کیفیت کار راحتی نیست. نیکارو بستری فراهم کرده تا بتوانید آموزشگاه‌ها و باشگاه‌های مختلف شهرتان را با یکدیگر مقایسه کنید. شما می‌توانید لیست مراکز آموزشی را همراه با آدرس و تلفن ببینید، نظرات کاربران دیگر را بخوانید، با حدود قیمت‌ها آشنا شوید، تصاویر و امکانات مجموعه را ببینید و در انتها با توجه به شرایط خود بهترین گزینه را انتخاب کنید. بنابراین نیکارو با معرفی بهترین باشگاه‌های سوارکاری در شهرهای مختلف، ثبت نام در کلاس سوارکاری را برای شما تسهیل میکند.

tick-request-class

جستجو آموزشگاه یا باشگاه در نیکارو

tick-request-class

درخواست کلاس در نیکارو

tick-request-class

ارجاع شما به آموزشگاه

tick-request-class

مشاوره با آموزشگاه

tick-request-class

ثبت نام در کلاس

requestClassVector
اگر

کلاس مورد نظر خود را پیدا نکردید

فرم درخواست زیر را تکمیل کنید.

* شهر
* دسته بندی
عنوان کلاس
درخواست کلاس

دنبال کدوم مرکز آموزشی هستی؟

آموزشگاه
باشگاه

لطفا شهر خود را انتخاب کنید

انتخاب شهر ...