2 سال و 8 ماه همکاری
9 شرکت کننده دوره
0 دوره برگزار شده
مرکز تئاتر بوم زنگ رنگ

مرکز تئاتر بوم زنگ رنگ

views

2391 بازدید

آدرس

منطقه 5

مشاهده دوره ها

shieldاین آموزشگاه دارای نشان اعتماد نیکارو است

درباره آموزشگاه:

بوم زنگ رنگ مجموعه ای زاده شده از اشتیاق برای هنر است، شوقی که توسط آهو رضوانی، مهوش افشارپناه و ندا تولایی رشد کرد تا این موسسه در اردیبهشت 1393 تاسیس گردد. موسسه فرهنگی بوم زنگ رنگ رشته های مختلف هنری از جمله هنر های تجسمی، هنرهای نمایشی و موسیقی را در یک روند آموزشی مشترک در یک مکان واحد گرد آورده و تلاش دارد تا هنر خود را به تمامی هنرجویان آموزش دهد. مجموعه فرهنگی بوم زنگ رنگ حال به طور مستمر به دنبال پیشرفت و بروزرسانی سیستم آموزشی مجموعه است تا بهترین را به هنرجویان ارائه دهد. در این مؤسسه روش آموزش هنری چند رشته ای ارائه می شود که هنرجويان را به سمت یک مسیر هنری کامل سوق می دهد و به آنان کشف و ترکیب هنرهای مختلف را می آموزد.

هدف از برگزاری کلاس های هنری مختلف، برانگیختن خلاقیت شخصی و تخیل جمعی، کمک به رشد توانایی تک تک هنرجویان ( خردسال تا بزرگسال ) و پیشرفت در رشته هنری مورد علاقه هر شخص است. موسسه فرهنگی و هنری بوم زنگ رنگ در گلشهر کرج واقع شده و با مدیریت خانم آهو رضوانی اداره می‌شود. بوم زنگ رنگ با دارا بودن محیطی پویا و با بهره مندی از اساتید فرهیخته اقدام به برگزاری کلاس های آموزش بازیگری، موسیقی، نقاشی، نمایشنامه نویسی و ... برای سنین مختلف نموده است.

آموزشگاه نمایشی و بازیگری موسسه بوم زنگ رنگ با مدیریت خانم مهوش افشارپناه، تنها آموزشگاه دارای درجه یک در کرج است. این آموزشگاه با بکارگیری اساتید و متدهای برتر و اجراهای صحنه ای در عرصه تئاتر و نمایش استان البرز گام های موثری برداشته است. مجموعه نمایشی و تئاتر بوم زنگ رنگ در گلشهر کرج واقع شده است. 

این مجموعه به صورت تخصصی به برگزاری دوره های بازیگری کودک و نوجوان می‌پردازد. بازیگری کودک فقط برای کودکانی که این رشته را دوست دارند نیست. بازیگری کودک برای همه کودکان مناسب است و باعث افزایش اعتماد به نفس، از بین رفتن خجالت و … می شود. اصولا کودکی که تئاتر کار می کند، کودک خوشحالی است. کلاس بازیگری کودک، از لحاظ محتوایی تفاوت چندانی با کلاس بازیگری نوجوانان و بزرگسالان ندارند. تنها تفاوت اصلی که می توان در بازیگری کودک به آن اشاره کرد، آموزش اصول بازیگری به همراه بازی و استفاده کمتر از متن است. در کلاس بازیگری کودک، بداهه پردازی جایگاه مهمی دارد. 

برای یک کودک حفظ کردن متن نقشش، تقلید یک شخصیت و به خاطر آوردن حرکات واداهای او، رفتن بر روی صحنه نمایش و روبرو شدن با جمعیت همگی دارای اهمیت بسیار است. او در این مسیر ابعاد زیادی از شخصیتش را رشد می دهد.کلاس بازیگری کودک مشکلات گفتاری و حرکتی کودک را تصحیح می کند، خجالت او را از بین می برد، اعتماد به نفسش را افزایش می دهد و به او می آموزد تا چگونه به روشی درست احساسات خود را بیان کند و نگران قضاوت دیگران نباشد.

امتیاز 4.7 از 5

star-emptystar-fullstar-emptystar-fullstar-emptystar-fullstar-emptystar-fullstar-emptystar-full
star-emptystar-empty
مرکز تئاتر بوم زنگ رنگ
مرکز تئاتر بوم زنگ رنگ
مرکز تئاتر بوم زنگ رنگ
مرکز تئاتر بوم زنگ رنگ
مرکز تئاتر بوم زنگ رنگ
مرکز تئاتر بوم زنگ رنگ

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستی ، از طریق دکمه زیر درخواستتو ثبت کن، ما کمکت می کنیم.

نظرات:

4.7

از 5
star-emptystar-fullstar-emptystar-fullstar-emptystar-fullstar-emptystar-fullstar-emptystar-full

(میانگین امتیاز کاربران)

فضای آموزشگاه
4.7 از 5
هدفمندی دوره ها
4.7 از 5
رفتار پرسنل
4.9 از 5
تجهیزات آموزشی
4.6 از 5
مهسان مبهم

مهسان مبهم

1401/04/01 16:57:12

پاسخ
درمورد برگزاری کلاس سوال داشتم
کاربر

کاربر

1400/11/16 23:28:46

پاسخ
سلام وقتتون بخیر من مهدیس هستم ۱۷ سالمه ب شرکت تو کلاس های بازیگری بوم زنگ رنگ علاقه مند هستم میخواستم ببینم شرایطش چیه
کاربر

کاربر

1400/11/03 10:29:56

پاسخ
میخوام برای کلاس بازیگری ثبت نام کنم چکار باید بکنم ؟ بازیگری چیستyes#آدرس ؟#yes#❤️#
کاربر مهمان

کاربر مهمان

1400/02/06 08:33:35

پاسخ
به نظرم هرکسی که برای وقت و پولش ارزش قائله بوم زنگ رنگ گزینه بسیار خوبیه، استادهای خوب و مهربونی و عالی داره، کادر خوب و پیگیر و عالی داره. بخصوص کلاسهای مخصوص کودکانه بسیار عالی و با متد
مدیریت

مدیریت:

خانم مهوش افشارپناه

تماس

شماره تماس:

برای مشاهده شماره تماس وارد شوید.

شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی:

تلگراماینستاگرام
آدرس

آدرس:

برای مشاهده آدرس وارد شوید.

گفتگو با آموزشگاه
گفتگو مستقیم با آموزشگاه

گفتگو مستقیم با آموزشگاه

مقایسه

مقایسه

پشتیبانی

پشتیبانی

;