سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

شطرنج مقدماتی تا پیشرفته(کد4)شطرنج مقدماتی تا پیشرفته(کد4)

شطرنج مقدماتی تا پیشرفته(کد4)

تعداد جلسات:
10
روزهای برگزاری:
همه روزهای هفته
زمان برگزاری:
10:00 الی 20:00
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
34
شطرنج ورزشی است کاملا فکری که برای انجام آن تمرکز یکی از فاکتورهای اصلی می باشد. اما اگر به شطرنج علاقمند هستید می توانید آموزش ببینید و تمرین کنید تا بتوانید حرفه ای شوید.هیچ وقت برای یاد گرفتن بازی شطرنج دیر نیست. این بازی یکی از پر طرفدار ترین بازی ها در جهان می باشد. این دوره آموزشی توسط آموزشگاه باشگاه شطرنج رخ به رخ برگزار میشود. عنوان این دوره شطرنج مقدماتی تا پیشرفته(کد4) میباشد.کلاس خصوصی تک نفره حضوری یا مجازی است.
بیشتر
نام آموزشگاه:باشگاه شطرنج رخ به رخ
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:680,000تومان
تخفیف:% 10
قابل پرداخت:

612,000 تومان


باشگاه شطرنج رخ به رخ
درباره آموزشگاه:
"باشگاه شطرنج رخ به رخ در سال 1379 با هدف پیشرفت شطرنج کشور و به عنوان یک مرکز تخصصی جهت آموزش شطرنج شروع به کار کرد و در طول دوران فعالیت خود ، قهرمانان متعددی در سطح جهان . آسیا . کشور . استان و ... پرورش داده است. آموزش ما بر اساس متدهای جدید آموزش شطرنج روسیه ( مهد شطرنج دنیا ) انجام می شود. فواید شطرنج : افزایش اعتماد به نفس پیشرفت تحصیلی افزایش IQ و EQ افزایش خلاقیت باشگاه شطرنج رخ به رخ با شعار "" بهترین ها همراه ما هستند "" با بهره گیری از بهترین مربیان کشور و استان ( مربی تیم ملی و برترین مربیان استان ) در صدد جذب هنرجویان مستعد و علاقه مند می باشد. برگزاری کلاس بصورت عمومی و خصوصی برای دختران و پسران و از 3 سال به بالا باشگاه شطرنج رخ به رخ در شهر مشهد و در محله معلم واقع شده است."
بیشتر
ناحیه شهری:معلم
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:93312****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:http://www.rokhbrokh.blogfa.com
صفحه آموزشگاه