سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

آموزش اسکیت اگرسیو-کد1آموزش اسکیت اگرسیو-کد1
امکان پرداخت قسطی

آموزش اسکیت اگرسیو-کد1

تعداد جلسات:
10
روزهای برگزاری:
شنبه - یکشنبه - دوشنبه - سه شنبه - چهارشنبه - پنجشنبه
زمان برگزاری:
19:00 الی 21:00
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
109
امروزه رشته ورزشی اسکیت نیز به عنوان یکی از ورزش های پرطرفدار در دنیا شناخته شده که برای فعالیت در آن نیاز به تجهیزات خاص و هزینه های هنگفت ندارید پس منتظر چی هستید؟ بدون هزینه زیاد و تنها با یک جفت کفش اسکیت می توان در هر مکانی اوقاتی را به خوشی گذراند و چی بهتر از این؟ تنها کافیست روی تعادل خود کار کنید تا بتوانید روی کفش های اسکیت به خوبی تعادل خود را حفظ کنید تا نیوفتید همچنین باید تمرین کنید که چگونه سرعت خود را بالا ببرید و چگونه آن را کنترل کنید. از این رو باید شما ابتدا اطلاعاتی در این زمینه داشته باشید و بدانید اسکیت چیست تا بتوانید پیشرفتی در این رشته ورزشی داشته باشید. این دوره آموزشی توسط آموزشگاه پیست اسکیت آب و آتش برگزار میشود. عنوان این دوره آموزش اسکیت اگرسیو-کد1 میباشد.اسکیت اگرسیو آموزش داده میشود.
بیشتر
نام آموزشگاه:پیست اسکیت آب و آتش
امکان پرداخت قسطی:دارد
قیمت دوره:500,000تومان
قابل پرداخت:

500,000 تومان


پیست اسکیت آب و آتش
درباره آموزشگاه:
پیست اسکیت آب و آتش واقع در شهر تهران میباشد. بزرگترین و مجهزترین پیست اسکیت در خاور میانه۴۰۰۰ متر مربع زمین اسکیت با استاندارد بین المللی اسکیت اگرسیو - اسکیت برد - دوچرخه BMX کافی شاپ فضای بسته و باز
بیشتر
ناحیه شهری:منطقه 3
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:021881****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:www.nikaro.ir/RYFyA5
صفحه آموزشگاه