آموزش ICDL ویژه بزرگسالان|آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری اصفهان صفریک | نیکارو
campainAllert

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

آموزش ICDL ویژه بزرگسالانآموزش ICDL ویژه بزرگسالان

آموزش ICDL ویژه بزرگسالان

تعداد جلسات:
30
روزهای برگزاری:همه روزهای هفته
زمان برگزاری:
0:00 الی 0:00
مهلت ثبت نام:
5726052
ثانیهدقیقهساعتروز
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
77

ICDL مخفف International Computer Driving Licence است و به‌معنی گواهی‌نامه بین‌المللی کاربری رایانه است. رستم پس از پرس‌وجو فهمید، قرار است در هفت مرحله با مهارت‌های اصلی رایانه آشنا شود تا پس از آن بتواند گلیم خودش را از آب بیرون بکشد.

زمانی که رستم با کاربردها و ویژگی‌های مهارت‌های هفت‌گانه کامپیوتر آشنا شد، توی دلش کمی هم افسوس خورد که چرا تا امروز چنین چیزی به گوشش نخورده بوده و الان هم این همه مقاومت نشان داده است. از بحث آقا رستم و پشیمانی‌اش که بگذریم، این شما و این ویژگی‌های دوره ICDL :

با یادگیری مهارت‌های هفت‌گانه، می‌توانید با رایانه‌تان به‌صورت حرفه‌ای کار کنید و به نیازهای خودتان یا شرکت و اداره‌ای که در آن کار می‌کنید، به بهترین نحو پاسخ دهید.
برای شرکت در دوره‌های icdl ، قرار نیست پیش‌نیاز خاصی داشته باشید. در این دوره‌ها مهارت‌های کامپیوتری از ابتدا آموزش داده می‌شوند.
آموزش‌ مهارت‌های icdl، در هفت مرحله 130 ساعته انجام می‌شود. این گواهی‌نامه در 149 کشور جهان اعتبار دارد. این روزها در کل دنیا هیچ مدرک کامپیوتری به‌اندازه icdl ، اعتبار ندارد.
مدرک ICDL مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است و می‌توان آن را در تمام اداره‌ها و شرکت‌های دولتی یا خصوصی ارائه کرد.

بیشتر
نام آموزشگاه:آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری اصفهان صفریک
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:980,000تومان
قابل پرداخت:

980,000 تومان

کپی شد!