دوره استعدادیابی بزرگسال| خانه هوش راشا | نیکارو
campainAllert

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

دوره استعدادیابی بزرگسالدوره استعدادیابی بزرگسال

دوره استعدادیابی بزرگسال

تعداد جلسات:
2
روزهای برگزاری:همه روزهای هفته
زمان برگزاری:
9:00 الی 21:00
مهلت ثبت نام:
4310152
ثانیهدقیقهساعتروز
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
38
 • روند

  یک جلسه 120 دقیقه ای،  ارزیابی شناختی، شخصیتی و پیداکردن علایق و تمایلات و تعیین ارزشهای فردی

  یک جلسه 90 دقیقه ای تحلیل و تفسیر + دفترچه مکتوب • سن
  مخصوص افراد بالای 16 سال

 • اهمیت

  استعدادیابی، یکی از مهم ترین و کلیدی ترین کارهایی است که باید در زندگی هر شخصی انجام شود تا مسیر درست و مناسب خودش را پیدا کند. در واقع انسان وقتی استعدادیابی نشود، قطعاً در مسیر درستی گام بر نخواهد داشت و موفقیت های بزرگ برایش رخ نخواهد داد. 

  انتخاب رشته، یکی از مهم ترین مراحل زندگی هر فردی است که اگر در آن اشتباهی صورت بگیرد، حتماً اتفاقات مثبتی در زندگی فرد رقم نخواهد خورد. در واقع این انتخاب، انتخاب آینده یک فرد است و می تواند مسیر درست و جاده موفقیت را به او نشان دهد، یا به سمت جاده تباهی ببرد. پس طبیعی است که انتخاب رشته ای که بر اساس معیارهای درست نباشد، آینده یک فرد را نابود خواهد کرد.

  بحث استعدادیابی در انتخاب شغل هم شباهت زیادی به انتخاب رشته دارد. با این تفاوت که شما فرصت بیشتری را از دست داده اید و حالا باید تلاش بیشتری انجام دهید.

  انتخاب رشته و شغل، تقریباً مسیر زندگی افراد را مشخص می کنند اما باز هم برخی مسائل هستند که باید در آن ها دقت کرد و مطابق استعدادها انتخابشان کرد. وقتی یک نفر هدف مشخصی داشته باشد، همه تصمیمات خود را در راستای آن می گیرد تا به هر نحوی که شده از آن دور نشود. استعداد هم همین طور است؛ شما وقتی آن را بدانید و مسیر زندگی خود را انتخاب کرده باشید، دیگر تمام تصمیمات خود را در راستای آن می گیرید تا به موفقیت نزدیک تر شوید.

  استعداد و استعدادیابی راه موفقیت شما را آسان تر می کنند و کمکتان می کند که همیشه در راه درست قدم بردارید. اما اگر این کار را انجام ندهید، هر چقدر هم که تلاش کنید، مانند فردی هستید که با سرعت 220 کیلومتر بر ساعت به سمت یک مسیر اشتباه می روید. طبیعتاً هر چقدر هم که تندتر و بیشتر بروید، از مسیر اصلی خود دورتر می شوید. پس دقت کنید که حتماً باید ابتدا استعدادیابی شوید و مسیر درست خود را پیدا کنید و بعد تلاش خود را آغاز کنید.
 • دفترچه به صورت فایل الکترونیک در اختیار افراد قرار میگیرد اگر مایل به دچاپ دفترچه به صورت تمام رنگی و فنری شده هستید 50 هزار تومان به هزینه اضافه می شود

 

بیشتر
نام آموزشگاه: خانه هوش راشا
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:250,000تومان
تخفیف:% 5
قابل پرداخت:

237,500 تومان

کپی شد!