کلاس یوگا حرکات اصلاحی|باشگاه یوگا پرتو | نیکارو
campainAllert

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

کلاس یوگا  حرکات اصلاحیکلاس یوگا  حرکات اصلاحی

کلاس یوگا حرکات اصلاحی

تعداد جلسات:
8
روزهای برگزاری:
شنبه - یکشنبه - دوشنبه - سه شنبه - چهارشنبه - پنجشنبه
زمان برگزاری:
10:00 الی 20:00
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
83

کلاس یوگا با حرکات اصلاحی در مشهد و در محدوده بلوار فردوسی برگزار میشود. در این دوره یک ماهه هر هفته 2 مرتبه کلاس برگزار میشود. شرکت کنندگان بایستی مت ( تشک ورزشی) و ملحفه شخصی همراه خود داشته باشند. قبل و بعد از کلاس دست های خود را ضد عفونی کنند. و در اولین جلسه حضور در کلاس فرم خود اظهاری در صورت بیمار شدن را تکمیل بفرمایند. کلاس های مجموعه یوگا پرتو در ایام کرونا به صورت نیمه خصوصی و تنها با 5 نفر برگزار میشود. آموزشگاه پرتو یوگا  دوره های فعال خود را با زمان هنرجو فیکس خواهد کرد. زمان دوره ها با هماهنگی بین هنرجو و آموزشگاه تعیین خواهد شد. دوره یوگا حرکات اصلاحی با سرمربیگری سرکار خانم الهام روحیان مدرس آناتومی کشوری انجام میشود. در این دوره که برای درمان دردکمر,دردپا و دردهای ستون فقرات است سرمربی حرکاتی مختص خود شخص برای او طراحی میکند. و مربی دور این حرکات را تا رسیدن به درمان برای شخص آموزش میدهد. مربی این دوره سرکار خانم اکرم امیرابادی ست. این نوع کلاس یوگا بیشتر جنبه درمانی دارد.

براساس قوانین وزارت ورزش :
چنانچه شرکت کننده در دوره های ورزشی ( یوگا ) بعد از یک جلسه اعلام انصراف نماید , تنها هزینه ان دوره ازمجموع کل هزینه دوره کسر میشود و الباقی به شخص برگشت داده خواهد شد.
چنانچه بعد از دو جلسه شرکت کننده انصراف دهد 50% شهریه به وی برگشت داده خواهد شد. و چنانچه بعد از گذراندن سه جلسه اعلام انصراف نمایند موسسه هیچ مسئولیتی در قبال برگشت وجه نخواهد داشت.

 

 

 

 

بیشتر
نام آموزشگاه:باشگاه یوگا پرتو
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:400,000تومان
قابل پرداخت:

400,000 تومان

کپی شد!