کلاس یوگا عمومی|باشگاه یوگا پرتو | نیکارو
campainAllert

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

کلاس یوگا  عمومیکلاس یوگا  عمومی

کلاس یوگا عمومی

تعداد جلسات:
8
روزهای برگزاری:
شنبه - یکشنبه - دوشنبه - سه شنبه - چهارشنبه - پنجشنبه
زمان برگزاری:
10:00 الی 20:00
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
106

کلاس یوگا عمومی در مشهد و در محدوده بلوار فردوسی برگزار میشود. در این دوره یک ماهه هر هفته 2 مرتبه کلاس برگزار میشود. شرکت کنندگان بایستی مت ( تشک ورزشی) و ملحفه شخصی همراه خود داشته باشند. قبل و بعد از کلاس دست های خود را ضد عفونی کنند. و در اولین جلسه حضور در کلاس فرم خود اظهاری در صورت بیمار شدن را تکمیل بفرمایند. کلاس های مجموعه یوگا پرتو در ایام کرونا به صورت نیمه خصوصی و تنها با 5 نفر برگزار میشود. آموزشگاه پرتو یوگا  دوره های فعال خود را با زمان هنرجو فیکس خواهد کرد. زمان دوره ها با هماهنگی بین هنرجو و آموزشگاه تعیین خواهد شد. دوره یوگا عمومی برای هنرجویانی است که برای اولین بار است میخواهند در این کلاس ها شرکت کنند و یا تمایل به شرکت در کلاس های یوگا برای ارامش اعصاب دارند.

براساس قوانین وزارت ورزش :
چنانچه شرکت کننده در دوره های ورزشی ( یوگا ) بعد از یک جلسه اعلام انصراف نماید , تنها هزینه ان دوره ازمجموع کل هزینه دوره کسر میشود و الباقی به شخص برگشت داده خواهد شد.
چنانچه بعد از دو جلسه شرکت کننده انصراف دهد 50% شهریه به وی برگشت داده خواهد شد. و چنانچه بعد از گذراندن سه جلسه اعلام انصراف نمایند موسسه هیچ مسئولیتی در قبال برگشت وجه نخواهد داشت.

 

 

 

بیشتر
نام آموزشگاه:باشگاه یوگا پرتو
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:300,000تومان
قابل پرداخت:

300,000 تومان

کپی شد!