کلاس یوگا پس از زایمان|باشگاه یوگا پرتو | نیکارو
campainAllert

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

کلاس یوگا  پس از زایمانکلاس یوگا  پس از زایمان

کلاس یوگا پس از زایمان

تعداد جلسات:
8
روزهای برگزاری:شنبه - یکشنبه - دوشنبه - سه شنبه - چهارشنبه - پنجشنبه
زمان برگزاری:
10:00 الی 20:00
مهلت ثبت نام:
0621152
ثانیهدقیقهساعتروز
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
52

کلاس یوگا پس از زایمان در مشهد و در محدوده بلوار فردوسی برگزار میشود. در این دوره یک ماهه هر هفته 2 مرتبه کلاس برگزار میشود. شرکت کنندگان بایستی مت ( تشک ورزشی) و ملحفه شخصی همراه خود داشته باشند. قبل و بعد از کلاس دست های خود را ضد عفونی کنند. و در اولین جلسه حضور در کلاس فرم خود اظهاری در صورت بیمار شدن را تکمیل بفرمایند. کلاس های مجموعه یوگا پرتو در ایام کرونا به صورت نیمه خصوصی و تنها با 5 نفر برگزار میشود. آموزشگاه پرتو یوگا  دوره های فعال خود را با زمان هنرجو فیکس خواهد کرد. زمان دوره ها با هماهنگی بین هنرجو و آموزشگاه تعیین خواهد شد. دوره یوگا پس از زایمان برای هنرجویانی است که وضع حمل کرده اند و در صورت زایمان طبیعی بلافاصله بعد از زایمان و برای افراد دارای زایمان سزارین 3 ماه بعد از زایمان انجام میگیرد. در این کلاس علاوه بر ارامش تمریناتی مبنی بر لاغری و رسیدن هنرجو به فرم بدن قبل از زایمان آموزش داده میشود.

براساس قوانین وزارت ورزش :
چنانچه شرکت کننده در دوره های ورزشی ( یوگا ) بعد از یک جلسه اعلام انصراف نماید , تنها هزینه ان دوره ازمجموع کل هزینه دوره کسر میشود و الباقی به شخص برگشت داده خواهد شد.
چنانچه بعد از دو جلسه شرکت کننده انصراف دهد 50% شهریه به وی برگشت داده خواهد شد. و چنانچه بعد از گذراندن سه جلسه اعلام انصراف نمایند موسسه هیچ مسئولیتی در قبال برگشت وجه نخواهد داشت.

 

 

 

بیشتر
نام آموزشگاه:باشگاه یوگا پرتو
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:400,000تومان
قابل پرداخت:

400,000 تومان

کپی شد!