آموزش پتینه ظروف واجسام|آموزشگاه آشپزی مروارید دریا | نیکارو
campainAllert

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

آموزش پتینه ظروف واجسامآموزش پتینه ظروف واجسام

آموزش پتینه ظروف واجسام

تعداد جلسات:
8
روزهای برگزاری:
همه روزهای هفته
زمان برگزاری:
10:00 الی 13:00
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
59

کلاس پتینه ظروف و اجسام

آموزشگاه فنی و حرفه ای مروارید دریا - بلوار استقلال مشهد

 • خصوصی و نیمه خصوصی
 • پشتیبانی نامحدود
 • ترم‌های فشرده (هر روز یا روز در میان)
   

ساعت فعالیت آموزشگاه:

 • صبح‌ها ۱۰ - ۱۳
 • عصرها ۴ - ۷
   


توضیحات مربوط به دوره پتینه

 • 20 تکنیک
 • کلاس بصورت کاملا خصوصی و تک نفره، یا نیمه خصوصی تا سه نفر برگزار میگردد.
 • پانزدهم هر ماه دوره جدید شروع خواهد شد.
   

کلاس‌ها به صورت روز در میان یا هر روز و به صورت فشرده برگزار می‌شود. زمان برگزاری کلاس با هماهنگی هنرجو خواهد بود. کلاس پتینه به صورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می‌شود.

واژه پتینه در کتاب فرهنگ های تجسمی بدین گونه آمده است: بافت و رنگ یا جرمی که بر اثر گذشت زمان و به مرور اکسیده شده و عوامل طبیعی روی شی اثر گذاشته و باعث ایجاد بافت و زنگار شده است. پتینه ایجاد نمای کهنگی است. پتینه چیست؟ هنر پتینه یکی از هنرهائی است که با توجه به علاقه ما ایرانیان به هنرهای سنتی می تواند کاملا پاسخگوی حس زیبا پسندی و ایجاد فضای سنتی و کهنه نمایی و غیره در فضای مورد نظر باشد. با توجه به نو و جدید بودن این هنر در جامعه ،عموما آشنایی چندانی با آن وجود نداشته و درک و تجسم آن نیاز به تعریف و معرفی دارد که در کلاس های پتینه مجتمع آموزشی پیشکسوتان با ارائه تصاویر و فیلم های متعدد از انواع پروژه های اجرا شده و تعریف پتانسیل زیباسازی فضا آشنایی دقیقی از ظرفیت پتینه و قابلیتهای آن برای انواع فضا ها صورت می گیرد. در واقع پتینه هنر رنگ و لعاب دادن به اشیا و اجسام و سطوح است.

 
 
 
آموزش پتینه
پتینه یک هنر پرکاربرد برای ایجاد بافت های زیبا و بی نظیر بر روی سطوح مختلف مانند سفال، شیشه، چوب و سطوح فلزی و یا سطح دیوار می باشد که با استفاده از آن می توان به تزیین این سطوح پرداخت.
استفاده از پتینه سبب ایجاد روحیه و نشاط در محیط اطراف می گردد و توصیه می شود برای تزیین سطوح از آن استفاده شود.
در پتینه کاری با استفاده از رنگ و ابزار ساده ای مانند پارچه و یا اسفنج، بافت های زیبایی بر روی اجسام مختلف ایجاد می شود.
روش های مورد استفاده در آموزش پتینه دارای انواع متنوعی است که از آن جمله می توان به ایجاد ترک، کهنه کاری و تکنیک دکوپاژ اشاره کرد که هر یک از این تکنیک ها را می توان بر روی سطوح مختلفی مانند چوب، شیشه و یا سفال اجرا کرد. با شرکت در کلاس پتینه آموزشگاه مروارید دریا شما می‌توانید از این هنر پرطرفدار به خوبی کسب درآمد کنید.

 

 

 

بیشتر
نام آموزشگاه:آموزشگاه آشپزی مروارید دریا
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:900,000تومان
قابل پرداخت:

900,000 تومان

کپی شد!