کلاس تابستانی ریاضی|آموزشگاه خانه ریاضی صدرا | نیکارو
campainAllertcampainAllert

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

کلاس تابستانی ریاضیکلاس تابستانی ریاضی

کلاس تابستانی ریاضی

تعداد جلسات:
10
روزهای برگزاری:همه روزهای هفته
زمان برگزاری:
12:00 الی 19:00
مهلت ثبت نام:
تمام شده !
ثانیهدقیقهساعتروز
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
125

کلاس تابستانی ریاضی

خانه ریاضی صدرا - محله افسریه تهران

دوره‌های مختلف ریاضی ویژه مقاطع مختلف: تمامی پایه ها (پایه دوم تا دوازدهم)

مدت زمان هر جلسه کلاس 70 دقیقه می باشد.

مدرس: آقای مهندس فرزین مرندی

 

همان طور که می دانید درس ریاضی از اهمیت بالایی برخوردار است و دانش آموزان برای یادگیری آن نیاز به زمان بیشتری نسبت به بقیه درس ها دارند اما در طول سال تحصیلی ، بالا بودن حجم سایر کتاب های درسی اجازه نمی دهد تا دانش آموزان به خوبی روی درس ریاضی متمرکز باشند.

تحقیقات و تجربه هم نشون داده است که معلمین و دانش آموزان به این دلیل که در تابستان به مدرسه نمی روند از ذهن آرام تری برخوردارند که باعث می شود هم ، معلمین در تابستان با حوصله بیشتری تدریس نمایند و هم دانش آموزان ذهن بازتری برای یادگیری داشته باشند.

از طرفی والدینی که فرزندشان را در کلاس های تابستانه ریاضی ثبت نام می کنند هم به یادگیری و فهمیدن ریاضی اهمیت می دهند و هم به دنبال بهبود کیفیت فراگیری و تحلیل ریاضی فرزندشان هستند. زیرا ریاضی مهارت های حل مسئله و قدرت تحلیل دانش آموز را بالا می برد.

باید این واقعیت را پذیرفت دانش آموزانی که در تابستان مباحث ریاضی را مرور نمی کنند و همه چیز را به بعد از شروع سال تحصیلی موکول می کنند با شروع مدارس و سنگین شدن حجم درس ها به سختی می توانند هم مباحث جدید را یاد بگیرند و هم مباحث سال های گذشته را به دلیل ارتباط مباحث ریاضی با یکدیگر به یاد بیاورند.

 

بیشتر
نام آموزشگاه:آموزشگاه خانه ریاضی صدرا
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:250,000تومان
قابل پرداخت:

250,000 تومان

کپی شد!