سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

ویولنویولن

ویولن

تاریخ شروع دوره:
1400/3/9
تعداد جلسات:
8
روزهای برگزاری:
همه روزهای هفته
زمان برگزاری:
9:00 الی 21:00
مهلت ثبت نام:
200422274
ثانیهدقیقهساعتروز
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
12

موسیقی هنر ترکیب و توالی صدا های مختلف است به شکلی که در قالب نوعی خاص از زیبایی شناسی هنری قرار گیرد. اما این زیبایی شناسی بسته به سلیقه فردی، دوره زمانی و جغرافیای محل زندگی انسان ها می تواند متفاوت باشد. این دروه آموزشی توسط آموزشگاه موسیقی چاوش برگزار میشود. عنوان این دوره ویولن است.آموزش ویولن تدریس خواهد شد.

 

 

 

 

 

بیشتر
نام آموزشگاه:آموزشگاه موسیقی چاوش
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:560,000تومان
قابل پرداخت:

560,000 تومان


Remy Sharp
آموزشگاه موسیقی چاوش
درباره آموزشگاه:
این آموزشگاه موسیقی با هدف آموزش آکادمیک و حرفه‌ای موسیقی به علاقمندان تاسیس گردیده است. همکاری با اساتید مجرب در حوزه موسیقی کلاسیک و ایرانی برای آموزش صفرتاصد کلیه سازها به بزرگسالان و کودکان و فراهم آوردن بهترین امکانات و محیطی امن و سالم برای یادگیری از افتخارات این مجموعه می باشد. آموزشگاه موسیقی چاوش واقع درشهر مشهد و در محله امامت میباشد.این موسسه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده و با مدیریت آقای علی اکبر نطاق زیر نظر انجمن موسیقی ایران فعالیت مینماید. در این آموزشگاه دوره های آموزشی تئوری موسیقی و سلفژ برگزار مشود و انواع سازهای ایرانی و کلاسیک شامل پیانو، سنتور، گیتار، ویولون، کمانچه، سه تار، نی، دف، تنبک و... به هنرجویان آموزشداده میشود. همچنین دوره آموزشی گروه نوازی استاد شهریار صابران ویژه سازها ی ایرانی و کلاسیک نیز در این آموزشگاه برگزار میشود.
بیشتر
ناحیه شهری:امامت
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:051360****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:www.nikaro.ir/chaavoshMusic
صفحه آموزشگاه