روبان دوزي|آموزشگاه خیاطی آگاه | نیکارو

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

روبان دوزيروبان دوزي
امکان پرداخت قسطی

روبان دوزي

تعداد جلسات:
15
روزهای برگزاری:همه روزهای هفته
زمان برگزاری:
15:00 الی 18:00
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
244
  • روبان دوزي
  •  ارائه گواهینامه بین المللی

روبان دوزی یکی از شایستگی های مربوط به صنایع دستی (دوختهای سنتی) است که شامل کاارهاای آماادهساازی روبان، بکارگیری مبانی رنگ، دوخت ساقه و شاخه، دوخت برگ و گلبرگ، ساخت گلهای آزاد روبانی، تلفیق دوخت گلها با برگ آزاد و گلبرگهای دوختنی، دوخت حروف و آیات، دوخت میوه،حیاوان و مناا ر، شستشاو و نگهاداری ملزوماات روباندوزی شده و بسته بندی ، بازاریابی و فروش محصولات می باشد . در ضمن این شایستگی باا مشاایلی از قبیال گلدوز دستی و سرمهدوز در ارتباط است.

در روبان دوزی به‌جای استفاده از نخ گل‌دوزی، از روبان استفاده می‌شود. گاهی ترکیب روبان و نخ گل‌دوزی همراه با مهره‌های تزیینی، طرح‌های زیبایی را به‌ وجود می‌آورد.

ممکن است در ابتدا فکر کنید که روبان دوزی کار دشواری است؛ اما استفاده از روبان برای تزیین پارچه، لوازم تزیینی، پارچه‌های کوسن، روتختی و لحاف، پیش‌بند، دستمال‌سفره و رانر رومیزی، زیبایی خاصی به خانه شما می‌بخشد.

یکی از مزیت‌های روبان دوزی نسبت به ‌گلدوزی این است که با چند کوک ساده می‌توانید سطح گسترده‌تری را در زمان کمتری با روبان بپوشانید.خیاطی امروزه از هنرهایی شناخته میشود که در امر صرفه جویی در هزینه های خرید لباس و همچنین در آمد زایی از این طریق، بسیار موفق بوده و خواهان بسیاری پیدا کرده.آموزشگاه خیاطی آگاه با ارائه گواهینامه بین المللی دوره های مختلف خیاطی را برگزار میکند.

 

 

 

 

 

 

بیشتر
نام آموزشگاه:آموزشگاه خیاطی آگاه
امکان پرداخت قسطی:دارد
قیمت دوره:1,000,000تومان
قابل پرداخت:

1,000,000 تومان

کپی شد!