سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

فن بیان در بازیگریفن بیان در بازیگری
امکان پرداخت قسطی

فن بیان در بازیگری

تاریخ شروع دوره:
1400/3/25
تعداد جلسات:
12
روزهای برگزاری:
پنجشنبه
زمان برگزاری:
18:00 الی 20:00
مهلت ثبت نام:
121308275
ثانیهدقیقهساعتروز
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
33
این دروه آموزشی توسط آموزشگاه بازیگری پژواک هنر برگزار میشود. عنوان این دوره فن بیان در بازیگری است.پرورش صدا پرورش بیان تمرین و معاینات بیان هنر بازیگری علاقه مندان و شیفتگان زیادی دارد که رؤیای رسیدن به آن را در سر می پرورانند. علاقه به این حرفه سن و سال نمی شناسد. بسیاری از کودکان، نوجوانان، جوانان و حتی سالمندان تمایل دارند جلوی دوربین بروند. دلایل زیادی برای این علاقه مندی وجود دارد از جمله: میل به دیده شدن، شهرت، محبوبیت و کسب احترام، ثروت و .... راه های زیادی برای بازیگر شدن در کشور ما وجود دارد
بیشتر
نام آموزشگاه:آموزشگاه بازیگری پژواک هنر
امکان پرداخت قسطی:دارد
قیمت دوره:780,000تومان
قابل پرداخت:

780,000 تومان


Remy Sharp
آموزشگاه بازیگری پژواک هنر
درباره آموزشگاه:

این آموزشگاه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده و سابقه سال ها آموزش هنرجویان در زمینه‌های مختلف سینمایی را دارد. برگزاری کلاسهای بازیگری کودک و نوجوان و بزرگسال کارگردانی و فیلمسازی، دوبله، مجری گری، تدوین و ...از جمله دوره های این آموزشگاه است. همچنین این موسسه سینمایی با معرفی هنرجویان برتر به پروژه‌های مختلف هنری زمینه پیشرفت این عزیزان را فراهم می کند.آموزشگاه سینمایی پژواک در بلوار مدنی همدان واقع شده است. مدیریت این آموزشگاه بر عهده آقای مزدک مهیمنی میباشد. این آموزشگاه با دارا بودن فضای مناسب و با بهره مندی از اساتید برجسته اقدام به برگزاری دوره های بازیگری، کارگردانی، نویسندگی و گویندگی نموده است. آموزشگاه بازیگری پژواک درشهر همدان واقع شده است.

بیشتر
ناحیه شهری:همدان
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:081382****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:www.nikaro.ir/pazhvakart
صفحه آموزشگاه