سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

مجریگری (دکلمه،صداپیشگی،بیان)مجریگری (دکلمه،صداپیشگی،بیان)

مجریگری (دکلمه،صداپیشگی،بیان)

تاریخ شروع دوره:
1400/3/2
تعداد جلسات:
20
روزهای برگزاری:
شنبه - یکشنبه - دوشنبه - سه شنبه - چهارشنبه - پنجشنبه
زمان برگزاری:
13:00 الی 15:00
مهلت ثبت نام:
تمام شده !
ثانیهدقیقهساعتروز
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
74

این دروه آموزشی توسط موسسه فرهنگی هنری سینما تئاتر تبریز(شکلک ارک) برگزار میشود. عنوان این دوره مجریگری (دکلمه،صداپیشگی،بیان) است.تلفظ صحیح حروف کنترل و مدیریت مصوتها رفع لحن و لهجه تولید لحن کنترل لول صدا انتخاب محدوده صدای مناسب متناسب با هر نوع متن شناخت ریتم مدیریت محدوده مناسب ریتم تنفس آکسان گذاری تقطیع ، سکوت ، تعلیق انرژی روانخوانی حس رفتار در استودیو نرمش و

 

بیشتر
نام آموزشگاه:موسسه فرهنگی هنری سینما تئاتر تبریز(شکلک ارک)
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:رایگان
قابل پرداخت:

رایگان


Remy Sharp
موسسه فرهنگی هنری سینما تئاتر تبریز(شکلک ارک)
درباره آموزشگاه:

موسسه سینما تئاتر تبریز (شکلک ارک ) حاصل هم گرایی  آموزشگاه های هنرهای نمایشی شکلک و آزاد سینمایی ارک می باشد . 
موسسه سینما تئاتر تبریز با برخورداری از فضاها و تجهیزات آموزشی استاندارد از قبیل پلاتوهای آموزش بازیگری ، کلاس های تخصصی آموزش فیلم سازی و گریم ، استودیو صدا برای هنرجویان گویندگی و مجری گری و … و همچنین با بهره گیری از مدرسین تحصیلکرده و با سابقه در این حوزه ها بعنوان مجموعه پیشرو در این زمینه در شمالغرب کشور و نیز مرکز توجه هنرمندان حرفه ای شناخته می شود.

این موسسه علاوه بر توجه بر کیفیت آموزش هنرجویان از طریق برقراری سیستم آموزشی کارآمد و پویا ، برگزاری ورک شاپ های تخصصی ، برگزاری جشنواره های منظم هنرجویی با رویکرد معرفی نسل جدید هنرمندان در حوزه فیلم و نمایش بصورت مستمر اقدام به تولید آثار هنری با کارگردانان حرفه ای و بنام و یا مشارکت در کستینگ پروژه های فیلم و سریال و تئاتر به منظور استفاده از هنرجویان و فارغ التحصیلان خود در این پروژه ها نموده و در این راستا ضمن ایجاد انگیزش در هنرجویان برای تولید اثر از آثار آنان نیز حمایت مادی و معنوی می نماید . موسسه سینما تئاتر تبریز با شعار آموزش هنرجو و پرورش هنرمند همواره در کنار هنرجویان خود تا دستیابی به حضورشان در عرصه ای هنر بوده و در این راه از انجام هیچ کاری فروگذار نمی نماید .

بیشتر
ناحیه شهری:منطقه 8
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:041355****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:www.nikaro.ir/sheklak
صفحه آموزشگاه