سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

بازیگری تکمیلیبازیگری تکمیلی

بازیگری تکمیلی

تاریخ شروع دوره:
1400/3/31
تعداد جلسات:
12
روزهای برگزاری:
روزهای فرد
زمان برگزاری:
15:30 الی 17:00
مهلت ثبت نام:
381304275
ثانیهدقیقهساعتروز
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
56
این دروه آموزشی توسط آموزشگاه بازیگری سیمای مهان برگزار میشود. عنوان این دوره بازیگری تکمیلی است.شما میتوانید سرفصل های این دوره را در بخش سرفصل های سایت مشاهده کنید. هنر بازیگری علاقه مندان و شیفتگان زیادی دارد که رؤیای رسیدن به آن را در سر می پرورانند. علاقه به این حرفه سن و سال نمی شناسد. بسیاری از کودکان، نوجوانان، جوانان و حتی سالمندان تمایل دارند جلوی دوربین بروند. دلایل زیادی برای این علاقه مندی وجود دارد از جمله: میل به دیده شدن، شهرت، محبوبیت و کسب احترام، ثروت و .... راه های زیادی برای بازیگر شدن در کشور ما وجود دارد
بیشتر
نام آموزشگاه:آموزشگاه بازیگری سیمای مهان
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:750,000تومان
قابل پرداخت:

750,000 تومان


Remy Sharp
آموزشگاه بازیگری سیمای مهان
درباره آموزشگاه:
مجموعه سیمای مهان اولین و با سابقه ترین گروه تلویزیونی خصوصی با ۲۰ سال سابقه در استان قم است که با تعامل شبکه های ملی و استانی و با تجهیزات پیشرفته به تولید برنامه های فرهنگی ، هنری ، مذهبی و ساخت مجموعه های تلویزیونی ، فیلم های کوتاه ، مستند های تلویزیونی مجموعه های پویانمایی و کلیپ های ویدیویی و تیزر های تلویزیونی میپردازد . آموزشگاه بازیگری سیمای مهان در شهر قم و در محله منطقه 7 واقع شده است.
بیشتر
ناحیه شهری:منطقه 7
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:025366****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:https://simayemahan.ir/
صفحه آموزشگاه