سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

اسکیت مقدماتیاسکیت مقدماتی

اسکیت مقدماتی

تاریخ شروع دوره:
1400/3/5
تعداد جلسات:
12
روزهای برگزاری:
روزهای زوج
زمان برگزاری:
16:00 الی 18:00
مهلت ثبت نام:
455306275
ثانیهدقیقهساعتروز
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
50
امروزه رشته ورزشی اسکیت نیز به عنوان یکی از ورزش های پرطرفدار در دنیا شناخته شده که برای فعالیت در آن نیاز به تجهیزات خاص و هزینه های هنگفت ندارید پس منتظر چی هستید؟ بدون هزینه زیاد و تنها با یک جفت کفش اسکیت می توان در هر مکانی اوقاتی را به خوشی گذراند و چی بهتر از این؟ تنها کافیست روی تعادل خود کار کنید تا بتوانید روی کفش های اسکیت به خوبی تعادل خود را حفظ کنید تا نیوفتید همچنین باید تمرین کنید که چگونه سرعت خود را بالا ببرید و چگونه آن را کنترل کنید. از این رو باید شما ابتدا اطلاعاتی در این زمینه داشته باشید و بدانید اسکیت چیست تا بتوانید پیشرفتی در این رشته ورزشی داشته باشید. این دوره آموزشی توسط آموزشگاه مدرسه اسکیت پیام برگزار میشود. عنوان این دوره اسکیت مقدماتی میباشد.سرفصل این دوره در بخش سرفصل های سایت موجود میباشد.
بیشتر
نام آموزشگاه:مدرسه اسکیت پیام
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:565,000تومان
قابل پرداخت:

565,000 تومان


مدرسه اسکیت پیام
درباره آموزشگاه:
مدرسه اسکیت پیام واقع در شهر تهران میباشد. آموزش اسکیت زیر نظر مربیان رسمی فدراسیون اسکیت و پاتیناژ کشور آموزش از ۴ سال به بالا آموزش اسکیت دختران توسط مربی خانم برای عموم آزاد هست همراه با سقف پوشیده پارکینگ رایگان همراه با کفش رایگان برای همه سنین
بیشتر
ناحیه شهری:سیدخندان
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:021423****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:www.nikaro.ir/rTDtg8
صفحه آموزشگاه