سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

ژیمناستیک کودکانژیمناستیک کودکان

ژیمناستیک کودکان

تاریخ شروع دوره:
1400/3/3
تعداد جلسات:
12
روزهای برگزاری:
روزهای فرد
زمان برگزاری:
15:30 الی 17:00
مهلت ثبت نام:
063304275
ثانیهدقیقهساعتروز
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
85
ژیمناستیک یکی از رشته های ورزشی بسیار جذاب و پر تحرک است که طرفداران خاص خود را داشته و تقریبا همه ی مردم دیدن حرکات آکروباتیک و کار ورزشکاران روی اسباب های مختلف را دوست دارند. ژیمناستیک به عنوان رشته ی مادر و پایه ی رشته ها معرفی گردیده است و در این موضوع نسبت به ورزش شنا و دو میدانی اولویت بیشتری هم دارد. چرا که اگر شما به ورزش شیرجه دقت کنید حرکات ژیمناستیک را می بینید یاورزش دو و میدانی در پرش ها، انجام حرکاتی که به انعطاف زیادی نیاز دارد مشهود است. این دوره آموزشی توسط آموزشگاه باشگاه ژیمناستیک ویوا برگزار میشود. عنوان این دوره ژیمناستیک کودکان میباشد.سرفصل این دوره در بخش سرفصل های سایت موجود میباشد.
بیشتر
نام آموزشگاه:باشگاه ژیمناستیک ویوا
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:740,000تومان
قابل پرداخت:

740,000 تومان


Remy Sharp
باشگاه ژیمناستیک ویوا
درباره آموزشگاه:
باشگاه ژیمناستیک ویوا در محدوده فرمانیه تهران قرار گرفته است. این مجموعه یکی از مجهز ترین سالن های کشور است و با وسایل بروز و ایمن زیر نظر مربیان رسمی آموزش تخصصی ژیمناستیک را در سالن اختصاصی ژیمناستیک دنبال میکند. این آموزشگاه دارای 25 سال سابقه بوده و مورد تایید فدراسیون ژیمناستیک و آموزش و پرورش و تربیت بدنی میباشد و دوره های خود را به صورت خصوصی، نیمه خصوصی، و عمومی برگزار میکند. ورزش پایه ژیمناستیک برای کشیده تر شدن قد و رفع ناهنجاری های اسکلتی و آمادگی جسمانی برای تمامی رشته های ورزشی میباشد. این مجموعه همچنین به صورت تضمینی ورزش درمانی برای افراد معلول را میپذیرد. باشگاه ویوا با کمک ژیمناستیک کمک شایانی به رشد و نمو کودکان شما میکند: - افزایش قدرت انعطاف پذیری بدن افزایش قد و تناسب اندام همراه بارژیم غذایی وتغذیه ی مخصوص کودکان - کنترل اسکلت قامتی کودکان واصلاح درمانی هرگونه مشکل قامتی ازقبیل صافی کف پا، لوردوزکمری، اسکلروزیس، کایفوز(درمان قوزدرکودکان) اصلاح شانه افتاده و رو به جلو اصلاح لگن چرخیده به داخل وخارج، اصلاح زانوی ضربدری وپرانتزی، اصلاح پنجه پا به داخل وخارج. این مجموعه از گروه سنی 4 سال به بالا متقاضی میپذیرد و جزو معدود باشگاه هایی است که دارای پیست تامپولینگ (تشک بادی) است. از مباحث و فعالیت های آموزشی گروه ژیمناستیک ویوا میتوان به استعدا یابی و آموزش ژیمناستیک از مبتدی تا قهرمانی شرکت در مسابقات رسمی فدراسیون و ارایه مدرک معتبر به هنرجویان اشاره کرد. به منظور جلب اعتماد والدین و متقاضیان، جلسه اول و مشاوره رایگان برگزار میشود. باشگاه ژیمناستیک ویوا در شهر تهران واقع شده است.
بیشتر
ناحیه شهری:فرمانیه
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:091273****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:https://vivagymacademy.com/
صفحه آموزشگاه