سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

کلاس بازیگری کودکان و نوجوانانکلاس بازیگری کودکان و نوجوانان

کلاس بازیگری کودکان و نوجوانان

تاریخ شروع دوره:
1400/3/20
تعداد جلسات:
40
روزهای برگزاری:
دوشنبه - پنجشنبه
زمان برگزاری:
17:00 الی 19:00
مهلت ثبت نام:
113006275
ثانیهدقیقهساعتروز
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
86
این دروه آموزشی توسط آموزشگاه بازیگری اندیشه نو برگزار میشود. عنوان این دوره کلاس بازیگری کودکان و نوجوانان است.شما میتوانید سرفصل های این دوره را در بخش سرفصل های سایت مشاهده کنید. آشپزی به معنای یک هنر ظریف، به معنای شیوه پخت و پزی که فرانسویان آن را «آشپزی عالی» می‌نامند، در بیشتر جوامع نخست در دربار پادشاهان و خانه‌های اشراف پرورانده شده و سپس در لایه‌های پایین‌ تر جامعه گسترش یافته است. در عصر ما رستوران‌ها و هتل‌های بزرگ و گران جای آن دربار‌ها و خانه‌ها را گرفته‌اند؛ ولی گسترش آشپزی عالی در خانه‌های مردم عادی هیشه حدی دارد و تفاوت میان «آشپزی عالی» و «آشپزی عادی» کمابیش سر جای خود باقی می‌ماند. این تفاوت تنها در گرانی و ارزانی یا زیادی و کمی مواد غذایی نیست، بلکه در شیوه پخت هم هست.
بیشتر
نام آموزشگاه:آموزشگاه بازیگری اندیشه نو
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:4,600,000تومان
قابل پرداخت:

4,600,000 تومان


Remy Sharp
آموزشگاه بازیگری اندیشه نو
درباره آموزشگاه:
آموزشگاه سینمایی اندیشه نو یکی از بهترین آموزشگاه های سینمایی کرج محسوب می شود. این آموزشگاه در سال 1395 با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور فعالیت خود را در شهر کرج آغاز کرد. آموزشگاه سینمایی اندیشه نو با بهره مندی از اساتید تحصیل کرده و مجرب اقدام به برگزاری دوره های بازیگری، کارگردانی، گویندگی، فیلمنامه نویسی، دوبله، فیلم سازی، صدابرداری و ... نموده است. اساتید آموزشگاه سینمایی اندیشه نو: میرطاهر مظلومی: مدرس بازیگری سینما عمران دهقان: مدرس فیلمنامه نویسی و بازیگری مسعود آب پرور: مدرس بازیگری سینما مجید زارع زاده: مدرس فن بیان، کارگاه نمایش بزرگسال، کودک و نوجوان امیرمحمد صمصامی: مدرس فن بیان و دوبلاژ سیروس همتی: مدرس بدن، بیان، ریتم، حرکت آموزشگاه بازیگری اندیشه نو در شهر کرج و در محله منطقه 1 واقع شده است.
بیشتر
ناحیه شهری:منطقه 1
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:026322****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:http://andisheno.net
صفحه آموزشگاه