سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

کلاس نازکدوزیکلاس نازکدوزی

کلاس نازکدوزی

تاریخ شروع دوره:
1400/3/4
تعداد جلسات:
92
روزهای برگزاری:
همه روزهای هفته
زمان برگزاری:
9:00 الی 14:00
مهلت ثبت نام:
335502272
ثانیهدقیقهساعتروز
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
52
بسیاری از ما از زمان کودکی‌مان، لباس‌های زیبایی را به خاطر می‌آوریم، که مادر مهربان‌مان از الگوهای مجله‌های خیاطی مثل بوردا یا هر مجله خیاطی دیگری، با حوصله و ظرافت و به کمک چرخ خیاطی‌اش (که آن موقعها چرخ‌های خیاطی معمولاْ از نوع سینگر یا ژانومه بودند) برای‌مان می‌دوخت، و ما می‌پوشیدیم و از پوشیدن یک لباس نو و شیک و قشنگِ دیگر کلی خوشحال می‌شدیم. قدیم‌ترها هم که مادربزرگ‌های نازنین‌مان که دسترسی به الگو و مجله و چرخ خیاطی نداشتند، به صورت ذهنی و بر حسب تجربه‌شان لباس‌ها را برش می‌زدند، یا اینکه پارچه را روی اندام فرد قرار می‌دادند و به فرم دلخواه در می‌آوردند و سپس کوک و سنجاق می زدند و در نهایت آن را با دست می دوختند. که البته باید لباس قبل از دوخت نهایی چندین بار پرو می‌شد تا به اندازه و فرم دلخواه تن شخص درآید. به تدریج با پیشرفت علم و تجربه، متدهای خیاطی مختلفی تدوین و در کشورهای مختلف رایج شد. این دروه آموزشی توسط آموزشگاه خیاطی سمیه برگزار میشود. عنوان این دوره کلاس نازکدوزی است.شما میتوانید سرفصل های این دوره را در بخش سرفصل های سایت مشاهده کنید.
بیشتر
نام آموزشگاه:آموزشگاه خیاطی سمیه
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:3,300,000تومان
تخفیف:% 20
قابل پرداخت:

2,640,000 تومان


آموزشگاه خیاطی سمیه
درباره آموزشگاه:
دارای 35 سال سابقه آموزش مفید. درای کادری مجرب و تحصیل کرده. زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای و دارای مدرک از میراث فرهنگی و قابلیت تطبیق با آموزش و پرورش آموزش تمامی رشته های خیاطی و صنایع دستی و طراحی با کامپیوتر همراه با مدرک معتتبر از سازمان فنی و حرفه ای آموزش تمامی رشته های خیاطی و صنایع دستی و طراحی با کامپیوتر همراه با مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه ای آموزش در دو شیفت صبح و بعد از ظهر و در صورت نیاز ایام تعطیل ارائه مدرک فنی و حرفه ای با تعداد ساعات محدود طبق استاندارد فنی و حرفه ای این آکادمی طراحی و دوخت از ابتدای فعالیت خود کوشیده است بهترین و به روزترین متد طراحی و دوخت را به هنرجویان آموزش داده و محیطی مناسب جهت یادگیری هرچه بهتر فراهم آورد. این آموزشگاه دارای پروانه تاسیس از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور بوده و مدیریت مجموعه بارها موفق به دریافت گواهینامه مدیر و مربی نمونه شده است کلیه دوره های مورد نیاز در زمینه طراحی و دوخت در این مجموعه ارائه می‌شود و در پایان دوره با انجام امتحان نظری و عملی مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه‌ای برای هنرجویان صادر می گردد آموزشگاه خیاطی سمیه واقع در شهر مشهد میباشد.
بیشتر
ناحیه شهری:خیام
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:www.nikaro.ir/somayekhayati
صفحه آموزشگاه