سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

آموزش طراحی (پیشرفته) نوبت صبح کد1آموزش طراحی (پیشرفته) نوبت صبح کد1

آموزش طراحی (پیشرفته) نوبت صبح کد1

تاریخ شروع دوره:
1400/3/13
تعداد جلسات:
24
روزهای برگزاری:
همه روزهای هفته
زمان برگزاری:
9:00 الی 11:30
مهلت ثبت نام:
085722274
ثانیهدقیقهساعتروز
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
108
هنرهای تجسمی که به آن گاهی هنرهای بصری یا دیداری نیز گفته می‌شود، آن گروه از هنرهای مبتنی بر طرح است که مشخصاً حس بینایی را مخاطب قرار می‌دهند. هنرهایی چون نقاشی،خوشنویسی، مجسمه‌سازی، طراحی، عکاسی، گرافیک، طراحی صنعتی، معماری و طراحی داخلی و همچنین هنرهای مشتق از آن‌ها از این دسته‌اند. هنرهای تجسمی با هنرهای نمایشی، شنیداری و کلامی و دیگر انواع هنر متفاوت است، هر چند این تقسیم‌بندی چندان محکم نیست. این دروه آموزشی توسط آموزشگاه هنرهای تجسمی انصاریان برگزار میشود. عنوان این دوره آموزش طراحی (پیشرفته) نوبت صبح کد1 است.شما میتوانید سرفصل های این دوره را در بخش سرفصل های سایت مشاهده کنید.
بیشتر
نام آموزشگاه:آموزشگاه هنرهای تجسمی انصاریان
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:210,000تومان
قابل پرداخت:

210,000 تومان


آموزشگاه هنرهای تجسمی انصاریان
درباره آموزشگاه:
آموزشگاه هنرهای تجسمی فوق جهت سهیم کردن علاقمندان به هنر در چشیدن طعم لذت بخش خلاقیت هنری و آشنا کردن هنرجویان با روشهای نوین عرضه آثار هنری توسط جمعی از دانش آموختگان رشته هنر تاسیس گردیده است. تمام تلاش اساتید حرفه‌ای مجموعه طراحی آموزش های کاربردی و ایجاد دید هنری و خلاقانه در زندگی روزمره و انتقال هرچه بهتر این تجربیات و مهارت ها به هنرجویان بوده و در این خصوص نهایت تلاش خود را مبذول داشته اند. آموزشگاه هنرهای تجسمی انصاریان واقع در شهر تهران و در محله جنت آباد مرکزی است.
بیشتر
ناحیه شهری:جنت آباد مرکزی
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:21440****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:www.nikaro.ir/galleryansarian
صفحه آموزشگاه