سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

کلاس آنلاین دوره پیشرفته شطرنجکلاس آنلاین دوره پیشرفته شطرنج

کلاس آنلاین دوره پیشرفته شطرنج

تاریخ شروع دوره:
1400/3/9
تعداد جلسات:
8
روزهای برگزاری:
روزهای زوج
زمان برگزاری:
19:00 الی 20:00
مهلت ثبت نام:
253907275
ثانیهدقیقهساعتروز
این دوره به صورت مجازی برگزار میشود
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
43
شطرنج ورزشی است کاملا فکری که برای انجام آن تمرکز یکی از فاکتورهای اصلی می باشد. اما اگر به شطرنج علاقمند هستید می توانید آموزش ببینید و تمرین کنید تا بتوانید حرفه ای شوید.هیچ وقت برای یاد گرفتن بازی شطرنج دیر نیست. این بازی یکی از پر طرفدار ترین بازی ها در جهان می باشد. این دوره آموزشی توسط آموزشگاه مدرسه شطرنج حرفه ای کرج برگزار میشود. عنوان این دوره کلاس آنلاین دوره پیشرفته شطرنج میباشد.سرفصل این دوره در بخش سرفصل های سایت موجود میباشد.
بیشتر
نام آموزشگاه:مدرسه شطرنج حرفه ای کرج
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:400,000تومان
تخفیف:% 10
قابل پرداخت:

360,000 تومان


Remy Sharp
مدرسه شطرنج حرفه ای کرج
درباره آموزشگاه:

آموزش حرفه ای شطرنج در استان البرز و شهر کرج توسط استاد درجه ۱ شطرنج از سطح پایه تا قهرمانی طبق متد روسی و طرح درس های مدرسه شطرنج جهانی (I.C.S) پشتیبانی آنلاین هنرجو هر روز طبق برنامه ی تمرینی از طریق نرم افزارهای تخصصی رشته ی شطرنج ارائه نمودار پیشرفت بازیکن پس از هر دوره ی آموزشی برگزاری کلاس های حضوری (عمومی و خصوصی) و همچنین برگزاری کلاس های مجازی و اینترنتی با بهترین کیفیت آموزش و ارائه مطالب مدرسه شطرنج حرفه ای کرج در شهر کرج و در محله منطقه 3 واقع شده است.

بیشتر
ناحیه شهری:منطقه 3
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:26344****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:http://herochess.ir
صفحه آموزشگاه