سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

ژیمناستیک کودکانژیمناستیک کودکان

ژیمناستیک کودکان

تاریخ شروع دوره:
1400/3/27
تعداد جلسات:
12
روزهای برگزاری:
روزهای زوج
زمان برگزاری:
14:00 الی 15:15
مهلت ثبت نام:
005003275
ثانیهدقیقهساعتروز
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
78
ژیمناستیک یکی از رشته های ورزشی بسیار جذاب و پر تحرک است که طرفداران خاص خود را داشته و تقریبا همه ی مردم دیدن حرکات آکروباتیک و کار ورزشکاران روی اسباب های مختلف را دوست دارند. ژیمناستیک به عنوان رشته ی مادر و پایه ی رشته ها معرفی گردیده است و در این موضوع نسبت به ورزش شنا و دو میدانی اولویت بیشتری هم دارد. چرا که اگر شما به ورزش شیرجه دقت کنید حرکات ژیمناستیک را می بینید یاورزش دو و میدانی در پرش ها، انجام حرکاتی که به انعطاف زیادی نیاز دارد مشهود است. این دوره آموزشی توسط آموزشگاه پاس پویا برگزار میشود. عنوان این دوره ژیمناستیک کودکان میباشد.سرفصل این دوره در بخش سرفصل های سایت موجود میباشد.
بیشتر
نام آموزشگاه:پاس پویا
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:600,000تومان
قابل پرداخت:

600,000 تومان


Remy Sharp
پاس پویا
درباره آموزشگاه:

آکادمی ژیمناستیک پاس پویا تنها مرکز تخصصی در شمال و شمالغرب استان تهران میباشد که دارای تجهیزات فوق حرفه ای و تخصصی مطابق با استانداردهای روز فدراسیون جهانی ژیمناستیک(FIG)میباشد. پیست فنر حرکات زمینی(درابعاد 12مترعرض و در 14متر طول)که این فنرها باعث جلوگیری از فشار های وارده در هنگام پریدن و دویدن به مفاصل و ستون فقرات میشود،ترامپولین به طول 10 متر،چاله ابر به ابعاد 16 متر مربع باعمق1.5متر مربع در فضایی 600 متر مربعی با سقف بلند(6 متر)و دارای هوا ساز و تهویه هوای مطبوع میباشد همچنین دارای دستگاه تسویه آب جهت استفاده ورزشکاران از آب سالم. لطفا به فکر سلامت مفاصل و ستون فقرات کودکان خود باشید قهرمانی ها قهرمانی در چندین دوره در مسابقات کشوری و لیگ قهرمانی و قهرمانی در مسابقات ایروبیک در سطح کشوری حضور در مسابقات جهانی پرتغال و کسب عنوان ششمی در جهان در رشته آکروباتیک ژیمناستیک کسب عنوان قهرمانی در مسابقات کشوری رشته: ژیمناستیک برای همه آموزش از مبتدی تا حرفه ای ویژه دختران و پسران از کودکی تا بزرگسالی آموزش از سنین کودکی تا بزرگسالی به صورت هدفمند همراه با ارائه مدرک معتبرپایان هر ترم پاس پویا در شهر تهران واقع شده است.

بیشتر
ناحیه شهری:اکباتان
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:091945****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:www.paspouya.ir
صفحه آموزشگاه