سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

کارگردانی در تئاترکارگردانی در تئاتر
امکان پرداخت قسطی

کارگردانی در تئاتر

تعداد جلسات:
50
روزهای برگزاری:
سه شنبه
زمان برگزاری:
16:00 الی 18:00
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
24
این دروه آموزشی توسط مرکز تئاتر کربن برگزار میشود. عنوان این دوره کارگردانی در تئاتر است.کارگردانی برای تئاتر آموزش داده خواهد شد.
بیشتر
نام آموزشگاه:مرکز تئاتر کربن
امکان پرداخت قسطی:دارد
قیمت دوره:6,000,000تومان
تخفیف:% 5
قابل پرداخت:

5,700,000 تومان


Remy Sharp
مرکز تئاتر کربن
درباره آموزشگاه:

مرکز تئاتر کربن در سال 1398 با مجوز رسمی به شماره ی 3/20/8607-98از وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی آغاز بکار کرد. در مرکز/ تئاتر/ کربن فضایی فراهم شده است تا هنرجویان مستعد و لایق بتوانند در آن رشد کرده و هنرشان را با مردم شهروکشور به اشتراک بگذارند . در این آموزشگاه به آموزش دوره های مختلف بازیگری، نویسندگی ، کارگردانی ،گریم و... صرف ارائه مدرک نگاه نشده و پیوند دادن هنرجوی مستعد به بدنه ی هنری جامعه را رسالت خود می دانند. مجموعه تئاتر کربن به این مفتخر است که همه ی اساتید این مرکز، از افراد برجسته و فعال و باسابقه درخشان در شاخه ی هنری خود می باشند و در کنار کار آموزشی، مهارت خود را در ارائه ی آثار هنری، به جامعه ی تئاتر کشور اثبات نموده اند. در مرکز/تئاتر/کربن تلاش شده تامکانی حرفه ای و آرام برای رشد شما فراهم شود. مرکز تئاتر کربن واقع در شهر مشهد و در محله وکیل آباد میباشد.

بیشتر
ناحیه شهری:وکیل آباد
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:051350****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:https://carbontheatre.com/
صفحه آموزشگاه