سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

جلسه صفرم  دوره مجموعه قوانین مالیاتیجلسه صفرم  دوره مجموعه قوانین مالیاتی

جلسه صفرم دوره مجموعه قوانین مالیاتی

تاریخ شروع دوره:
1399/10/9
تعداد جلسات:
1
روزهای برگزاری:
سه شنبه
زمان برگزاری:
17:00 الی 18:00
مهلت ثبت نام:
تمام شده !
ثانیهدقیقهساعتروز
این دوره به صورت مجازی برگزار میشود
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:

جلسه صفرم دوره مجموعه قوانین مالیاتی آشنایی با چارت دوره 

 

 

بیشتر
نام آموزشگاه:سامیار (لیام)
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:رایگان
قابل پرداخت:

رایگان


Remy Sharp
سامیار (لیام)
درباره آموزشگاه:

گروه خدمات مالی و نرم افزاری سامیار از سال 1384 به صورت جدی در حوضه طراحی و اجرای سیستم های حسابداری مدرن و تامین سرمایه بشری و به عنوان مشاوره کسب و کار در قوانین تجارت ،مالیات ، بیمه و استاندارد های حسابداری ، شروع به فعالیت نمود

و در همین مسیر موضوع تولید نرم افزار حسابداری آنلاین (cloud ) به عنوان یک ابزار در این حرفه از سال 1393 به مرحله یک ایده قابل اجرا درآورده شد و در سال 1395 به شخصیت حقوقی تبدیل و “شرکت سنا سازان سرو سامیار” تاسیس گردید .

مدیر عامل شرکت جناب آقای “وحید امیری مقدم” عضو جامعه حسابداران خبره ایران، اعتقاد دارد که سر منشأ تولید یک محصول و همچنین موفقیت در فروش آن ” نیاز ” است .

ایشان پس از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه و با تجربه ای که بعد از گذشت پانزده سال خدمت در “گروه خدمات مالی و مشاوره تراز بهاور پارس” که البته موسس آن هم نیز ایشان میباشد و همچنین یاری همکاران حرفه ای ایشان که در عرصه حسابداری شرکت های خدماتی/ بازرگانی/ صنعتی و مشاغل مختلف کسب نموده اند و با بررسی پیشرفت تکنولوژی در کشور های اروپایی ، خلع های موجود در سیستم های قدیمی و محلی را به عنوان یک نیاز کشف کرده و در سال 1393 اقدام به نوشتار و تحلیل مفاهیم بنیادی نرم افزار حسابداری با برند ” لیام ” که پیش از این با نام شرکتی “سامیار” مشهور بود نمود .
امروز شاید بشود ادعا کرد که نرم افزار حسابداری یکپارجه آنلاین لیام به نسب قدرت کاربری و همچنین سادگی و قیمت در کشور در رتبه اول است .

بیشتر
ناحیه شهری:صادقیه
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:021440****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:https://www.samyar.cloud/
صفحه آموزشگاه