سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستی ، از طریق دکمه زیر درخواستتو ثبت کن، ما کمکت می کنیم.

امکان پرداخت قسطی

آلمانیA1

تعداد جلسات:
12
روزهای برگزاری:روزهای فرد
زمان برگزاری:
19:30 الی 21:00
مهلت ثبت نام:
تمام شده !
ثانیهدقیقهساعتروز
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
274

آکادمی آنلاین زبان با ارائه کلاس های آنلاین به زبان آموزانی که مایل هستند از راه دور زبان آلمانی را فراگیرند و محدودیت های شغلی و بعد مسافت دارند خدمات ارائه می دهد. آنلاین زبان با بهره گیری از اساتید برجسته با متودولوژی مناسب و تعامل کامل با علاقه مندان به زبان آلمانی آن ها را گام به گام به اهدافشان می رساند.

در کلاس های مجازی تسلط استاد به مطالب، ترتیب صحیح ارائه ی نکات و هدایت درست زبان آموزان در خارج از ساعت درسی بسیار حائز اهمیت است. این کلاس ها جایگزین کلاس ها بهترین راه پیش رو برای زبان آموزان علاقه مند به زبان آلمانی هست که مایلند از راه دور با روش مناسب به پرورش مهارت های زبانی خود بپردازند. دوره های حضوری و مجازی آکادمی آنلاین زبان کاملا شناور می باشند و فارغ التحصیلان هر ترم در انتخاب دوره های مجازی و حضوری آزاد هستند.

دوره های آنلاین آموزش زبان آلمانی
– دوره ی آموزش مجازی زبان آلمانی از سطح A1 تا C2 : زبان آموزان آلمانی می توانند از دوره ی مبتدی تا پیشرفته را به صورت مجازی طی کنند که هر ترم کلاس مجازی متشکل از 12 جلسه 90 دقیقه ای به همراه مشاوره درسی و برنامه همراهی کار در منزل خواهد بود.

– دوره های مجازی آمادگی آزمون گوته، تلک وTestDaf برای کلیه ی مقاطع: زبان آموزانی که از راه دور خود را جهت رسیدن به سطح مورد نظر امتحانی آماده می کنند با بهره گیری از تجارب اساتید آنلاین ربان در قالب کلاس های آنلاین مهارت های لازم جهت موفقیت در آزمون های بین المللی زبان آلمانی را کسب می کنند. کلاس های آمادگی آزمون آنلاین دیوان طی ۶ جلسه 90 دقیقه ای و همراه برنامه جامع کار در منزل با همراهی استاد درفضای مجازی ارائه می شود.

بیشتر
نام آموزشگاه:آکادمی آنلاین زبان
امکان پرداخت قسطی:دارد
قیمت دوره:340,000تومان
تخفیف:% 20
قابل پرداخت:

272,000 تومان

کپی شد!