ترکی استانبولی A1|آکادمی آنلاین زبان | نیکارو

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

ترکی استانبولی A1ترکی استانبولی A1
امکان پرداخت قسطی

ترکی استانبولی A1

تعداد جلسات:
12
روزهای برگزاری:روزهای زوج
زمان برگزاری:
10:30 الی 12:00
مهلت ثبت نام:
تمام شده !
ثانیهدقیقهساعتروز
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
141

آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی ویژه مکالمه و مهاجرت
آیا قصد مهاجرت به کشور ترکیه یا قصد ادامه تحصیل در یکی از دانشگاههای ترکیه را دارید؟ آیا سفرهای کاری زیادی به این کشور دارید؟ آیا به مدرک زبان ترکی استانبولی نیاز دارید یا علاقمند به یادگیری مکالمه زبان ترکی استانبولی هستید؟ آیا شما هم مثل خیلی از افراد وقت شرکت در کلاسهای حضوری موسسات زبان را ندارید؟
آکادمی آنلاین زبان با پیشرفته ترین متد و رویکردهای نوین آموزشی دنیا و با استفاده از اصول و ساختار مورد تایید بخش فرهنگی سفارت ترکیه اقدام به برگزاری دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی بصورت آنلاین برای افرادی که به هر دلیلی وقت کافی برای شرکت در کلاسهای حضوری را ندارند نموده است.
آکادمی آنلاین زبان برگزار کننده دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی آنلاین زیر نظر برترین اساتید زبان تهران در سطوح مختلف (مبتدی تا پیشرفته) بصورت کلاسهای گروهی و خصوصی برای تمامی رده های سنی برگزار می گردد.
تاکید اصلی دوره آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی بر روی تقویت مکالمه زبان آموزان است و زبان آموزان همواره در طول ترم توسط پشتیبان آموزشی خود مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرند و می توانند به صورت رایگان از پشتیبان خود مشاوره بگیرند.
نحوه برگزاری دوره های آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی
دوره های آموزش آنلاین ترکی استانبولی در اسپیکان شامل ۳ سطح می باشد.

سطح A1-A2 (شامل 8 ترم 12 جلسه ای می باشد)
سطح B1 (شامل 6 ترم 12 جلسه ای می باشد)
سطح B2-C1 (شامل 12 ترم 12 جلسه ای می باشد)
این دوره ها براساس کتاب yedi iklim که مرجع رسمی آزمون TOMER می باشد برگزار می گردد.
شما عزیزان با توجه به سطح فعلی خود در زبان ترکی استانبولی می توانید وارد یک کلاس ترکی استانبولی آنلاین شوید و به همین منظور جهت اطلاع از سطح دقیق و واقعی زبان ترکی استانبولی خود، می توانید در آزمون رایگان تعیین سطح با ما در ارتباط باشیم.

 

 

 

 

بیشتر
نام آموزشگاه:آکادمی آنلاین زبان
امکان پرداخت قسطی:دارد
قیمت دوره:300,000تومان
تخفیف:% 20
قابل پرداخت:

240,000 تومان

کپی شد!