دوره زبان انگلیسی کودکان Family2A|آکادمی آنلاین زبان | نیکارو

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

دوره زبان انگلیسی کودکان Family2Aدوره زبان انگلیسی کودکان Family2A
امکان پرداخت قسطی

دوره زبان انگلیسی کودکان Family2A

تعداد جلسات:
12
روزهای برگزاری:شنبه - یکشنبه - دوشنبه - سه شنبه - چهارشنبه - پنجشنبه - جمعه
زمان برگزاری:
16:30 الی 18:00
مهلت ثبت نام:
تمام شده !
ثانیهدقیقهساعتروز
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
75

آموزش زبان آنلاین کودکان
آموزش زبان آنلاین کودکان این روز ها و با شرایط موجود در دنیا متقاضی و طرفدارهای زیادی پیدا کرده است. بسیاری از والدین اعتقاد دارند

برای در امان ماندن از بیماری ها بهتر است در خانه بمانیم اما چگونه این شرایط سخت را برای خود و فرزندانمان تبدیل به فرصت کنیم؟

آکادمی آنلاین زبان آموزش زبان به خردسالان و کودکان را با استفاده از بهترین اساتید و امکانات آنلاین برگزار نماید و افتخار دارد به عنوان تخصصی ترین مرکز آموزش غیر حضوری و مجازی در ایران کلاس های آنلاین زبان را برگزار نماید.

اهمیت آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان زمانی در این روزها مشخص و مشهود میشود که با شرایط فعلی که چندین ماه به طول انجامیده بسیاری دیگر توان اینکه کاری انجام ندهند و جایی نروند را ندارند.

اما با توجه به مطرح بودن اهمیت سلامت، باید تا پایان این شرایط تحمل کرد و بسیاری از عادت های گذشته را تغییر داد.

یعنی اگر زمانی برای یادگیری زبان انگلیسی به کلاس های حضوری میرفتیم حالا میتوانیم با توجه به این شرایط در کلاس های انلاین شرکت کنیم.

آکادمی آنلاین زبان شرایط مجازی فوق‌العاده‌ای را در دوره های آموزش آنلاین زبان انگلیسی با متد‌های جدید برای کودکان را فراهم آورده است.

و همچنین تقویت برخورد اجتماعی کودکان در سنین بالاتر رشد بیشتری دارد. یادگیری زبان جدید احتمال موفقیت کودکان را در امتحانات مدرسه بالا می‌برد.

سعی کنید برای کودک تان کتاب داستان های انگلیسی تهیه کنید و برای کودک تان کتاب های انگلیسی بخوانید، در این روش کودک شما بعد از مدتی با لغات آشنا میشود.

گروهی و خصوصی
تاکید بر روی مهارت گفتاری
انسجام در دوره ها
آموختن اشعار زیبا برای کودکان
آشنایی کودک با فضای آموزش مجازی
امکانات مالتی مدیا برای کودکان

 

 

بیشتر
نام آموزشگاه:آکادمی آنلاین زبان
امکان پرداخت قسطی:دارد
قیمت دوره:350,000تومان
تخفیف:% 20
قابل پرداخت:

280,000 تومان

کپی شد!