دوره زبان فرانسه MAG3|آکادمی آنلاین زبان | نیکارو

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

دوره زبان فرانسه MAG3دوره زبان فرانسه MAG3
امکان پرداخت قسطی

دوره زبان فرانسه MAG3

تعداد جلسات:
12
روزهای برگزاری:شنبه - یکشنبه - دوشنبه - سه شنبه - چهارشنبه - پنجشنبه - جمعه
زمان برگزاری:
15:00 الی 16:30
مهلت ثبت نام:
تمام شده !
ثانیهدقیقهساعتروز
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
88

آموزش زبان فرانسه نوجوانان
دوره های آموزش زبان فرانسه نوجوانان در آکادمی آنلاین زبان مختص رده های سنی ۱۰ تا ۱۶ سال از سطح پایه تا متوسطه (A1 تا B1) و بصورت کلاسهای خصوصی (حضوری و آنلاین) برگزار می گردد و تعداد جلسات در هفته و نحوه برگزاری این دوره ها بر اساس توافق دو جانبه آکادمی و زبان آموز صورت می پذیرد.

تمرکز آموزش در کلاس زبان فرانسه نوجوانان بر روی چهار مهارت اصلی زبان فرانسه (گفتاری، شنیداری، نگارش، خواندن) از سطح پایه (débutant) تا متوسطه استوار گشته تا نوجوانان علاوه بر یادگیری و تقویت مکالمه زبان فرانسه، بتوانند در انتهای هر دوره جهت شرکت آزمونهای بین المللی زبان فرانسه و اخذ دیپلم بین المللی DELF JUNIOR آماده شوند.

بهره گیری از شیوه های نوین آموزشی، استفاده از جدیدترین منابع و کتابهای تخصصی ویژه رده سنی نوجوانان (مجموعه کتابهای Le Mag)، بهره گیری از اساتید فرانسوی زبان و تحصیلکرده دارای مدارک بین المللی تدریس، آزمونهای مرحله ای سنجش پیشرفت همراه با ارائه کارنامه پیشرفت به والدین، دلیل گرایش و استقبال بی شمار والدین به ثبت نام در دوره های آموزش فرانسه نوجوانان آکادمی آنلاین زبان می باشد.

آموزش زبان فرانسه نوجوانان با کتاب Le Mag
Le Mag مجموعه کتابی ۴ جلدی از انتشارات HACHETTE فرانسه است که برای رده سنی نوجوانان از سطح پایه تا متوسطه (A1 تا B1) طراحی و منتشر شده است. طراحی و شیوه ی آموزشی این کتب به گونه ای است که نوجوانان در پایان هر سطح قادر به درک مطالب و خواندن و نوشتن به زبان فرانسه و نیز انجام مکالمات محاوره ای روزمره در اجتماع و محیط درس خواهند بود.

بیشتر
نام آموزشگاه:آکادمی آنلاین زبان
امکان پرداخت قسطی:دارد
قیمت دوره:430,000تومان
تخفیف:% 20
قابل پرداخت:

344,000 تومان

کپی شد!