سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

دوره فیلنامه نویسی مقدماتی کد 121دوره فیلنامه نویسی مقدماتی کد 121
امکان پرداخت قسطی

دوره فیلنامه نویسی مقدماتی کد 121

تاریخ شروع دوره:
1400/2/15
تعداد جلسات:
10
روزهای برگزاری:
شنبه - یکشنبه - دوشنبه - سه شنبه - چهارشنبه - پنجشنبه - جمعه
زمان برگزاری:
16:00 الی 18:00
مهلت ثبت نام:
01020829
ثانیهدقیقهساعتروز
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:

با توجه به اهمیت فیلمنامه نویسی در صنعت فیلم سازی ، علاقه مندان به ورود به عرصه فیلم سازی تنها با گذراندن دوره های آموزشی فیلمنامه نویسی می توانند شرایط ورود به این عرصه را برای خود مهیا نمایند . در سال های اخیر با توجه به شکوفایی صنعت فیلم سازی و سیل عظیم علاقه مندان ورود به این حرفه دوره های آموزش فیلمنامه نویسی در لیست پر طرفدارترین های این صنعت قرار گرفته است ، در همین راستا مراکز آموزشی زیادی از جمله مجتمع آموزشی آژنگ اقدام به برگزاری دوره های آموزش فیلمنامه نویسی و ارائه مدرک فنی و حرفه ای فیلمنامه نویسی کرده اند . علاقه مندان می توانند با گذراندن دوره های آموزشی فیلمنامه نویسی ، کسب دانش و مهارت مورد نیاز و اخذ مدرک فیلمنامه نویسی برای ورود به بازار کار اقدام نمایند .

 همچنین بعد از گذراندن دوره پیشرفته هنرجویان وارد تیم نویسندگان آژنگ شده و آثار خلق شده آنها جهت تولید به تهیه کنندگان معرفی می شود

 

 

 

بیشتر
نام آموزشگاه:آژنگ
امکان پرداخت قسطی:دارد
قیمت دوره:1,000,000تومان
تخفیف:% 30
قابل پرداخت:

700,000 تومان


Remy Sharp
آژنگ
درباره آموزشگاه:

دوران دبیرستان بود که برای اولین بار وارد گروه نمایش دبیرستانمون شدم. از همون جا بود که فهمیدم مسیر زندگیم نه تو جبر و احتمال هست نه توی دی ان ای و کروموزم.

هنر تمام انگیزه و امیدم برای ادامه تو سختیای زندگی بود. نقاشی، انیمیشین، بازیگری، کارگردانی، مجسمه سازی، موسیقی... هر کدوم ازاین ها به بخشی از خاطرات دوران زندگیم تبدیل شد

حالا بعد از سالها زندگی و یادگیری تو هنرهای مختلف احساس می کنم که هدفم تو زندگی انتقال این تجربه هاست.

یک آموزشگاه که برام حکم یک خونه دوم رو داشته باشه و آدماش برام خانواده باشن. خانواده ایی که پیشرفت و آرزوهای تک تکشون خواسته من و رفقام باشه.

حالا آژنگ شکل گرفته با کلی امید و آرزو واسه اونایی که مسیر زندگیشون رو تو هنر دیدن. اینجا شده یک خونه و تمام آدمایی که اینجا می یان و می رن بهم کمک می کنن تا به هدفاشون برسن . حالا اینجا از بازیگری و کارگردانی آموزش می دیم تا موسیقی و طراحی و مجسمه سازی و عکاسی و فتوشاپ و 3D MAX و ICDL .

اینجا حتی واسه اونایی که می خوان مدیریت و بازاریابی و حسابداری رو هم تو دریای معلوماتشون داشته باشن مدرس خوب و دلسوز هست 

آموزش تو آژنگ که یک آموزشگاه فنی و حرفه ایی هست قراره کاربردی باشه، یعنی تمام اعضای خانواده قراره انتهای دوره تو رشته ایی که دارن آموزش می بینن یک اثر ماندگار داشته باشن.

اعضای خانواده آژنگ اونقدر برای من مهم هستند که حتی اونایی که می خوان از آموزششون به کسب درآمد برسن رو تا رسیدن به هدفشون تنها نمی ذارن و هر کاری از دستشون بر بیاد براشون انجام می دن 

یادگاری من واسه تمام اعضای خوب خانواده آژنگ بعد از اتمام دورههاشون یه مدرک بین المللی فنی و حرفه ای هست که سازمان جهانی کار (ILO) اون رو تایید کرده و قابلیت ترجمه واسه رفقایی که قراره بورسیه بشن رو داره. 

من خیلی به هدفم نزدیک شدم ؛ و خوشحال می شم که تمام تلاش خانواده آژنگ رو بکار بگیرم تا شما هم به هدفاتون برسید

یا علی

بیشتر
ناحیه شهری:راهنمایی
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:051384****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:www.nikaro.ir/azhang
صفحه آموزشگاه