سلام و وقت بخیر
اگر به دنبال کلاس میگردید اسم، شماره تماس و نام کلاس مدنظرتان را از طریق گزینه"درخواست کلاس" وارد کنید. تقاضای شما به صورت سیستمی ثبت و به کارشناسان ما جهت بررسی ارجاع داده میشود. با شما تماس خواهیم گرفت .

کلاس طراحی و رنگ (مقدماتی)کلاس طراحی و رنگ (مقدماتی)

کلاس طراحی و رنگ (مقدماتی)

تاریخ شروع دوره:
1399/11/1
تعداد جلسات:
8
روزهای برگزاری:
شنبه - چهارشنبه
زمان برگزاری:
18:00 الی 20:00
مهلت ثبت نام:
01051956
ثانیهدقیقهساعتروز
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:

کلاس طراحی و رنگ (مقدماتی)

در ابتدا هنرجویان تعیین سطح هنریشان بررسی خواهد شد . سپس بعد از گذراندن دوره های طراحی بنا یه علاقه و توانمندی هنرجو تکنیک مورد نظر آموزش داده خواهد شد. 
دروس نظری نیز به موازات تدریس عملی توام با ان اموزش داده خواهد شد که بر اساس توانایی هنرجویان در طول ترم ارائه خواهد شد.

 

 

بیشتر
نام آموزشگاه:نشان
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:360,000تومان
تخفیف:% 16
قابل پرداخت:

302,400 تومان


Remy Sharp
نشان
درباره آموزشگاه:

آموزشگاه هنر های تجسمی نشان با ایجادمحیط و فضای مناسب فزهنگی هنری و با سطح کیفی آمورشی بالا وپیرو اصول آکادمی هنری در تلاش است تا  در جهت رشد وشکوفایی توانمندی و خلاقیت هنرجویان در زمینه هنر تجسمی (نقاشی)گام بردارد.هنرجوبان در این موسسه در ابتدا تعیین سطح شده و با توجه به گرایش آنها درصورت مبتدی بودن و نداشتن فعالیت هنری در کدشته در کلاسهای مقدماتی  ودر صورت داشتن سابقه هنری در کلاسهای پیشرفته ثبت نام خواهند شد.دوره های مقدماتی در ابتدا بر پایه اصول و متد طراحی پیش خواهد رفت بعد از شناخت و آموزش اصول و مبانی هنرهای تجسمی یک موضوع بنا به علاقه و توانمندی هنرجو(طبیعت بیجان-طبیعت-پرتره-منظره شهری و.....)آمورش داده خواهد شد.بعد از گذراندن دوره مقدماتی در دوره پیشرفته شناخت و کار با رنگ ومتریالهای مختلف آموزش داده می شود.در این مرحله هنرجو بر اساس علاقه خود و توصیه های مدرس تکنیک و ابزار خاص خودشامل آبرنگ -آکرلیک-رنگ روغن و...... را انتخاب خواهند کرد و به صورت حرفه ای آموزش خواهند دید.همچنین دروس نظری پایه هنر نیز برای علاقمندان توامان آموزش داده خواهد شد.ایجاد سطح کیفی بالای آموزشی و محیطی آرام و لدت بحش برای هنرجویان از مهمترین اهداف این مجموعه می باشد.

 

ناحیه شهری:فرامرز عباسی
آدرس: (نمایش)
تلفن:091532******(نمایش کامل)
وب سایت:www.nikaro.ir/neshanart
صفحه آموزشگاه