سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

کارگاه تخصصی بازیگری مقدماتی کودککارگاه تخصصی بازیگری مقدماتی کودک

کارگاه تخصصی بازیگری مقدماتی کودک

تاریخ شروع دوره:
1400/3/22
تعداد جلسات:
12
روزهای برگزاری:
پنجشنبه
زمان برگزاری:
15:00 الی 18:00
مهلت ثبت نام:
514818276
ثانیهدقیقهساعتروز
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
172
این دروه آموزشی توسط آموزشگاه بازیگری بارانا برگزار میشود. عنوان این دوره کارگاه تخصصی بازیگری مقدماتی کودک است.کارگاه مقدماتی تخصصی بازیگری کودک میباشد. هنر بازیگری علاقه مندان و شیفتگان زیادی دارد که رؤیای رسیدن به آن را در سر می پرورانند. علاقه به این حرفه سن و سال نمی شناسد. بسیاری از کودکان، نوجوانان، جوانان و حتی سالمندان تمایل دارند جلوی دوربین بروند. دلایل زیادی برای این علاقه مندی وجود دارد از جمله: میل به دیده شدن، شهرت، محبوبیت و کسب احترام، ثروت و .... راه های زیادی برای بازیگر شدن در کشور ما وجود دارد
بیشتر
نام آموزشگاه:آموزشگاه بازیگری بارانا
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:1,800,000تومان
قابل پرداخت:

1,800,000 تومان


Remy Sharp
آموزشگاه بازیگری بارانا
درباره آموزشگاه:
آموزشگاه بازیگری بارانا در محدوده خیابان توحید و ستارخان تهران قرار گرفته است. در سه رده سنی کودک ، نوجوان و بزرگسال کارگاه های آموزش بازیگری برگزار مینماید. موسسه سینمایی بارانا به صورت حرفه ای در آموزش بازیگری ، کارگردانی و نویسندگی فعالیت کرده و در تولید فیلم سینمایی، تله فیلم و فیلم کوتاه فعالیت دارد. این آموزشگاه هنرجویان و فارق التحصیلان مستعد خود را به پروژه های تبلیغاتی، تلوزیونی، سینمایی و تئاتر معرفی میکند. همچنین امکان برخورداری از مشاوره حضوری رایگان با آقای فرشاد کلباسی (برنامه ریز و دستیار کارگردان سینما و تلویزیون) برای هنرجویان مهیا میشود. از اساتید باتجربه سینما و تلوزیونی این آموزشگاه میتوان به علی سلیمانی، ایرج صادقی و شقایق عزیزی اشاره کرد. برخی از بازیگران معرفی شده از سوی موسسه بارانا: غزاله اکبری برای فیلم سینمایی سرخپوست هیلدا کردبچه برای فیلم سینمایی تی تی و شب های ورونیکا پارسا بیکدلی برای سریال شاهرگ آرمیتی کیانی برای فیلم سینمایی ناگهان درخت امیر علی غفاری و امیر علی موسوی برای سریال بوی باران زهرا نافع پسند برای سریال بوی باران آموزشگاه بازیگری بارانا در شهر تهران و در محله توحید واقع شده است.
بیشتر
ناحیه شهری:توحید
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:021660****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:http://bazigarii.ir
صفحه آموزشگاه