سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

تیراندازی با تفنگ و تپانچهتیراندازی با تفنگ و تپانچه

تیراندازی با تفنگ و تپانچه

تعداد جلسات:
10
روزهای برگزاری:
روزهای زوج
زمان برگزاری:
18:00 الی 19:30
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
141

ورزش کردن موضوعی می باشد که باید در همه امور زندگی مان آن را قرار دهیم تا در دراز مدت به انواع بیماری ها دچار نشویم. از طرفی پس از یک روز کاری پر مشغله هیچ چیزی بهتر از یک ورزش که بتوانیم با آن هم هیجان را احساس کنیم و هم خستگی مان را از تن دربیاوریم نیست. یکی از بهترین ورزش ها که قدمتی هزار ساله دارد ورزش تیراندازی می باشد. . در حقیقت تيراندازی يکی از رشته های ورزشی اصيل ايرانی است که در دين مقدس اسلام نيز تاکيدات بسياری بر روی یادگیری آن شده است. این دوره آموزشی توسط آموزشگاه باشگاه تیراندازی فرمان برگزار میشود. عنوان این دوره تیراندازی با تفنگ و تپانچه میباشد.سرفصل این دوره در بخش سرفصل های سایت موجود میباشد.

 

بیشتر
نام آموزشگاه:باشگاه تیراندازی فرمان
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:250,000تومان
قابل پرداخت:

250,000 تومان


Remy Sharp
باشگاه تیراندازی فرمان
درباره آموزشگاه:
باشگاه تیراندازی فرمان واقع در شهر مشهد و در محله معلم میباشد. تیراندازی یکی از انواع ورزش های رقابتی و هیجان انگیز است. در ورزش تیراندازی مهارت های ورزشکاران از جمله سرعت و دقت آنان با استفاده از انواع وسایل تیراندازی مورد آزمون قرار می گیرد. طبقه بندی ورزش تیراندازی بر حسب نوع اسلحه گرم، اهداف و فاصله ای که به اهداف شلیک می گردد، صورت می گیرد. 
بیشتر