سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

میکاپ عروسمیکاپ عروس

میکاپ عروس

تعداد جلسات:
8
روزهای برگزاری:
روزهای فرد
زمان برگزاری:
17:00 الی 20:00
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
93
اگر به آرایشگری علاقه داشته و از روبرو شدن با افراد مختلف لذت می برید، این شغل می تواند برای شما مناسب باشد. در طول تاریخ بشر زیبایی و آراستگی مورد توجه همه بوده است. ظاهر افراد تا حد زیادی نشان دهنده شخصیت افراد می باشد و در ارتباطات اجتماعی موثر است. از دلایل اصلی اهمیت داشتن آرایش برای افراد، پوشاندن عیب های موجود در مو و پوست و زیباتر شدن می باشد. آرایشگری فن و هنری است که به زیباتر جلوه دادن ظاهر افراد (پوست، مو و ...) می پردازد. آرایش به معنی اضافه کردن و پیرایش به معنای کم کردن است. در کشور ما آرایش بیشتر برای خانم ها و پیرایش برای آقایان استفاده می شود. آرایشگر زنانه به کوتاه کردن، مدل دادن، رنگ کردن موها، آرایش صورت، پاکسازی پوست و طراحی ناخن ها می پردازد. در آرایشگاه های مردانه کارهای کوتاه کردن، حالت دادن و رنگ کردن موها و اصلاح صورت انجام می شود. این دروه آموزشی توسط آموزشگاه زیبایی و آرایشگری ارنیکا برگزار میشود. عنوان این دوره میکاپ عروس است.میکاپ عروس به صورت حرفه ای آموزش داده خواهد شد.
بیشتر
نام آموزشگاه:آموزشگاه زیبایی و آرایشگری ارنیکا
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:2,200,000تومان
تخفیف:% 5
قابل پرداخت:

2,090,000 تومان


Remy Sharp
آموزشگاه زیبایی و آرایشگری ارنیکا
درباره آموزشگاه:
برگزاری تمام دوره های آموزشی آرایشگری در سطوح مبتدی و پیشرفته با ارائه مدرک رسمی از سازمان فنی و حرفه ای آموزشگاه زیبایی و آرایشگری ارنیکا واقع در شهر تهران و در محله یوسف آباد میباشد.
بیشتر
ناحیه شهری:یوسف آباد
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:021886****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:www.nikaro.ir/ernikaacademy
صفحه آموزشگاه