کلاس فوتبال کد3کلاس فوتبال کد3

کلاس فوتبال کد3

تاریخ شروع دوره:
1399/8/3
تعداد جلسات:
36
روزهای برگزاری:
همه روزهای هفته
زمان برگزاری:
20:00 الی 21:30
مهلت ثبت نام:
10021523
ثانیهدقیقهساعتروز
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:

آموزش فوتبال. همراه با امکانات کامل (لباس و شورت و جوراب و کوله ) 

دوره به صورت شش ماهه میباشد. 

برای ارتقا کیفیت سطح آموزشی کلاس ها در بهترین تایم برگزار میشوند.

تدریس توسط مربیان رسمی فدراسیون فوتبال صورت میپذیرد.

محل تمرینات 
دو شعبه پارک ملت و وکیل آباد فعال است .

کلاس های شعبه پارک ملت در روز های زوج و وکیل آباد در روز های فرد برگزار می شود.

 

 

 

بیشتر
نام آموزشگاه:آتورینا
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:1,085,000تومان
قابل پرداخت:

1,085,000 تومان


Remy Sharp
آتورینا
درباره آموزشگاه:

مدرسه فوتبال آتورینا مشهد

میلاد حدادی مدیر عامل آکادمی در سال ۱۳۹۳ باشگاه فوتبال آتورینا را با نام انحصاری پویان خراسان با مجوز رسمی وزارت ورزش و جوانان در مشهد تاسیس کرد.
در مجموعه آکادمی فوتبال آتورینا بهترین امکانات و متد تمرینی برای بازیکنان و علاقمندان فراهم شده است، ضمن اینکه باشگاه توجه ویژه ای برنحوه ی رفتار و اخلاق بازیکنان دارد تا شکوفایی روح و منش ورزشکاری نیز در بازیکنان رشد پیدا کند و در این راستا ترویج روح انسانی و منش ورزشی و رعایت اخلاق و رفتار و پرورش فرزندانی مسئولیت پذیر و متعهد در دستور کار باشگاه می باشد .

باشگاه فوتبال آتورینا مشهد در سال اولیه تاسیس خود فقط در رده سنی جوانان شروع به فعالیت کرد و درسال ۱۳۹۳ با حضور در مسابقات لیگ دسته اول مشهد و مقام سوم بین ۱۶ تیم کار حرفه ای خود را آغاز کرد ،در همان سال تیم جوانان باشگاه برای ارتقا سطح فنی و کسب تجربه در مسابقات لیگ بزرگسالان مشهد نیز شرکت نمود که با عملکرد بسیار خوب به مقام سوم این مسابقات در بین ۱۶ تیم رسید .
اما باشگاه در سال ۱۳۹۴ در رده سنی جوانان به لیگ برتر استان خراسان رضوی پای به میدان گذاشت و در همان سال نیز تیم جوانان در مسابقات بزرگسال نیز شرکت نمود و نتایج قابل قبولی گرفت و به مقام نایب قهرمانی رسید‌‌.
شروع فعالیت باشگاه در رده های سنی دیگر از سال ۱۳۹۵ آغاز شد .باشگاه در سال ۱۳۹۵ در رده سنی نونهالان و نوجوانان در سراسر شهر مشهد استعدادیابی های بزرگی انجام داد و استعداد های شاخصی را شناسایی کرد و در رده سنی زیر ۱۲ سال و زیر ۱۵سال شروع به فعالیت کرد.
درهمان سال تیم جوانان باشگاه توانست با امتیاز برابر با تیم اول و تفاضل کمتر به مقام نایب قهرمانی مسابقات دست پیدا کند و به لیگ برتر صعود کند . در ادامه فصل باشگاه درمسابقات بزرگسال برای سومین سال متوالی به مقام سوم دست پیدا کرد
درسال ۹۶و ۹۷ باشگاه در پنج رده سنی در مسابقات مشهد و استان پای به میدان گذاشت‌‌‌.
که در این بین نونهالان آتورینا با ۱۰ پیروزی و فقط یک شکست در فینال مسابقات نونهالان مشهد نایب قهرمان این مسابقات شدند .

اهداف و چشم‌انداز های باشگاه:
هدف بزرگ باشگاه کشف استعداد ها و پرورش نخبه های فوتبالی استان خراسان رضوی است .
باشگاه از سال ۹۷ بازیکن سازی را از سنین پایین آغاز کرده است و بازیکنان مستعدی که از سنین پایین و از ۱۰سالگی شروع به کار می کنند به تیم های پایه باشگاه منتقل و در صورتیکه سیر صعودی پیشرفت را طی کنند توسط کادر فنی به تیم‌های رده بالاتر باشگاه (نونهالان و نوجوانان) معرفی می شوند و در قالب تیم ها در مسابقات باشگاهی مشهد و استان به رقابت باتیم های دیگر میپردازند.

یکی دیگر از اهداف باشگاه برگزاری کارگاه های آموزشی و کلاس های تئوری و بدنسازی می باشد .
بازیکنان تمام رده سنی های باشگاه هرماه توسط متخصصین تست آنالیز حرفه ای بدن می شوند و توسط دستگاه Inbody از وضعیت بدن خود اطلاعات کامل بدست می آورند .
همچنین کارگاه های روانشناسی ،کنترل استرس و اضطراب ،برنامه ریزی، هدف گزاری و…نیز برای بازیکنان باشگاه توسط متخصصین ارائه می شود.
باشگاه هرماه به بازیکنان تمام رده سنی های خود کارنامه آموزشی ارائه می دهد تا بازیکنان و همچنین خانواده های عزیز آنها از سیر پیشرفت بازیکنان اطلاعاتی بدست آورند .

همچنین پرداختن به تحصیل ،اتمام دوره دبیرستان،ورود موفق به دانشگاه و تحصیل در یکی از رشته های مرتبط با ورزش نیز در دستور کار مجموعه آکادمی فوتبال آتورینا می باشد ،بازیکنان موظف هستند تا در طی سال تحصیلی در کنار تمرینات فوتبال سال تحصیلی را با موفقیت به اتمام برسانند. از این رو نظارت مستقیم بر کیفیت نمرات و عملکرد تحصیلی بازیکنان همواره در دستور کار می باشد.

ناحیه شهری:پیروزی
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:093366****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:http://www.fcatorina.ir/
صفحه آموزشگاه