کلاس بازیگری (پیش نیاز)کلاس بازیگری (پیش نیاز)

کلاس بازیگری (پیش نیاز)

تاریخ شروع دوره:
1399/4/1
تعداد جلسات:
6
روزهای برگزاری:
دوشنبه
زمان برگزاری:
11:00 الی 18:00
مهلت ثبت نام:
تمام شده !
ثانیهدقیقهساعتروز
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:

کلاس بازیگری پیش نیاز برای دوره های استاد کیمیایی 

برای ثبت نام در این دوره می بایست تست بدهید که این تست توسط خود استاد کیمیایی گرفته می شود و در صورت پذیرفته شدن دراین تست می توانید در کلاس ها ثبت نام کنید

برای ثبت نام در تست کلاس  👈 اینجا 👉 کلیک کنید .

کلاس ها بصورت یکروز در هفته با هماهنگی آموزشگاه برگزار خواهد شد.

 

 

 

بیشتر
نام آموزشگاه:آزاد فیلم
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:4,000,000تومان
قابل پرداخت:

4,000,000 تومان


Remy Sharp
آزاد فیلم
درباره آموزشگاه:

آموزشگاه سینمایی آزاد فیلم در محدوده قیطریه و بلوار اندرزگو واقع شده است. کارگاه آزاد فیلم در نیمه دوم دهه پنجاه توسط کارگردان معروف سینما، آقای مسعود کیمیایی و با تولید فیلم « سفر سنگ » فعالیت خود را آغاز نمود. این مجموعه از معروف ترین و مشهورترین آموزشگاه ها و موسسه های حوزه آموزش بازیگری و سینما بوده و با برگزاری دوره ها و کلاسهای آموزشی بازیگری، آموزش بازیگری حرفه ای و کارگردانی همواره آماده خدمت رسانی به هنرجویان و علاقه مندان به سینما و بازیگری میباشد.

در سال 1385، مدرسه‌ای در کارگاه آزاد فیلم تأسیس شد که فیلم‌های مشهور زیادی که همگی توانستند جوایز زیادی را کسب کنند، به مرحله تولید رسیدند. در این فیلم‌ها، هنرجویانی که در توسط خود آموزشگاه آزاد فیلم آموزش دیده بودند و شرکت کرده بودند توانستند به درجات مهمی از شناخت و محبوبیت برسند.
جشنواره کارگاه آزاد فیلم نیز در همان سال با هدف ارتقاء سطح فعلی هنرجویان و کشف استعدادهای بازیگری و سینما، فعالیت خود را به‌صورت داخلی آغاز کرد. در سال 84 نیز، اولین دوره سراسری و بین‌المللی این جشنواره در پردیس ملت، با آثاری از سراسر کشور و هم‌چنین کشورهای خارجی دیگر برگزار شد.

مدرسه کارگاه آزاد فیلم یک مدرسه آزاد فیلمسازی است که با مدیریت آقای مسعود کیمیایی، زمینه بهره گیری علاقمندان به کارها و علاقه مندان به شیوه آموزش ایشان را فراهم کرده است. این مجموععه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده و عمده اساتید این موسسه از چهره‌های نزدیک به آقای مسعود کیمیایی هستند که در اغلب فیلم‌هایش نیز با او همراه بوده اند.

آموزش در این آموزشگاه توسط اساتید و کارگردانان و منتقدین برجسته و صاحب نام انجام میشود که از آن جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
جواد طوسی : میزانسن و تشخیص بازیگری در آثار یک فیلمساز
سیاوش اسعدی: ارزیابی بازیگری
مصطفی خرقه‌پوش
رضا کشاورز
محمدعلی سجادی
سعید قطبی
رهام مخدومی (بازیگردان)
و شخص آقای مسعود کیمیایی و دیگر اساتید بنام اشاره کرد.

تاکنون، استعدادهای بسیاری در این آموزشگاه کشف شده‌اند که از این هنرجویان شناخته شده میتوان به شیوا طاهری، شبنم درویشی، میلاد کی مرام و … اشاره کرد.

دوره های آموزشی کارگاه آزاد فیلم شامل بازیگری مقدماتی، بازیگری پیشرفته و بازیگری تکمیلی تئاتر و سینما و همچنین دوره های آموزشی کارگردانی میباشد. 

از خدمات دیگر مجموعه میتوان به برگزاری سالانه جشنواره رونمایی از آثار در اسفند ماه هر سال که در این جشنواره از کیفیت جدید و برتر فیلم های معاصر نیز رونمایی میشود و شرکت در جلسات نقد فیلم‌های سینمای جهان نام برد.

ناحیه شهری:حکمت
آدرس: (نمایش)
تلفن:021222******(نمایش کامل)
وب سایت:azadfilm.ir
صفحه آموزشگاه