سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

الگوساز و دوزنده لباس شب و عروسالگوساز و دوزنده لباس شب و عروس

الگوساز و دوزنده لباس شب و عروس

تاریخ شروع دوره:
1400/3/26
تعداد جلسات:
96
روزهای برگزاری:
چهارشنبه
زمان برگزاری:
15:00 الی 18:00
مهلت ثبت نام:
111708272
ثانیهدقیقهساعتروز
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
55
  • الگوساز و دوزنده لباس شب و عروس
  • یک دوره ی جامع کاملا تخصصی
    پیش نیاز ،ژورنال شناسی
    کد استاندارد : ۷۵۳۱۲۰۵۱۰۳۰۰۰۰۲ - ۷۵۳۲۲۰۵۱۰۰۷۰۰۰۱
     

اندام شناسی،مروری بر دروس ژورنال،مانکن سازی ،رفع ایراد،یقه های کشکولی و ایستاده،دوخت بادی،پیراهن کرستی فنر دار،پیراهن دکلته دوبل همراه با کاپ گذاری و فنر دوزی،یقه رومی،آستین فانتزی،یقه حصیری ،دراپه لباس شب،پیراهن پشت دراپه،انواع یقه های کاپ با تمام اصول الگو،برش،دوخت ،دامن پیله دار و جیب دار پفی،دامن اسکارلت،انواع دامن زاک پوزن با فرمول جدید ۵ مدل،زیر سازهای انواع دامن عروس،ژپون دوزی،دوخت شیفون و دستکش عروس،وینتاژ،کرفیله کردن،اپلیکه دوزی در گیپور،فنر دوزی انواع پارچه ها،کت فانتزی،تاپ سوتینی(سوتاپ)باکس و تاپلکس،یقه ملکه ای
در تمام طول دوره الگوسازی و تخمین زدن مقدار پارچه مدل ها آموزش داده میشود،لباس عروس

خیاطی امروزه از هنرهایی شناخته میشود که در امر صرفه جویی در هزینه های خرید لباس و همچنین در آمد زایی از این طریق، بسیار موفق بوده و خواهان بسیاری پیدا کرده. 

آموزشگاه خیاطی آگاه با ارائه گواهینامه بین المللی دوره های مختلف خیاطی را برگزار میکند. زمان هر جلسه 3 ساعت می باشد .

 

بیشتر
نام آموزشگاه:آموزشگاه خیاطی آگاه
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:6,200,000تومان
قابل پرداخت:

6,200,000 تومان


Remy Sharp
آموزشگاه خیاطی آگاه
درباره آموزشگاه:

آموزشگاه فنی و حرفه ای آگاه در محدوده احمدآباد مشهد واقع شده و به هنرآموزان مشهدی در حوزه آموزش خیاطی و طراحی و دوخت خدمات ارائه میدهد. خیاطی امروزه از هنرهایی شناخته میشود که در امر صرفه جویی در هزینه های خرید لباس و همچنین در آمد زایی از این طریق، بسیار موفق بوده و خواهان بسیاری پیدا کرده. همچنین میتوانید برای عزیزانتان نفیسی درست کنید و اعتماد به نفس بالایی در خود ایجاد کنید. آموزشگاه خیاطی آگاه: دارای لوح تقدیر از وزیر کار و امور اجتماعی دارنده لوح تقدیر به عنوان بانوی نمونه و کار آفرین دارنده مدرک فوق تخصصی از کشور کانادا ،هند،سوسیس و ایتالیا دارنده لوح تقدیر از سازمان فنی حرفه ای خراسان رضوی دارنده لوح تقدیر از کمیته امداد امام خمینی (ره) به عنوا کار افرین برتر عضو انجمن طراحان پارجه و لباس کشور امضا قرارداد همکاری با آموزش و پرورش و مدارس فنی حرفه ایی امضا قرارداد همکاری با کمیته امداد امام خمینی (ره) کلیه مناطق استان به دلیل اینکه ۹۹٪ هنرجویان تحت پوشش مشغول به کار شده اند . امضا قرار داد همکاری با مربیان و مدیران آموزشگاه های نیشابور جهت برگزاری دوره های فوق تخصصی امضا قرارداد همکاری با مربیان و مدیران آموزشگاه های شیراز جهت برگزاری دوره های فوق تخصصی همکاری با مربیان و مدیران آموزشگاه های مشهد و ارائه گواهینامه تخصصی شرکت در نمایشگاه های ببین المللی جهت نمایش نرم افزارهای طراحی ، دوخت داشتن راندمان بالا، سیستم آموزشی استاندارد، کار آفرینی در آموزشگاه آگاه طراحی دوخت، صنایع دستی، صنایع پوشاک، دوختهای سنتی، هنرهای تزیینی و طراحی لباس آموزش داده میشود. این آموزشگاه با استفاده از جدیدترین متد طراحی و دوخت و با آموزش تخصصی خیاطی از مبتدی تا پیشرفته در خدمت علاقمندان به این هنر می‌باشد. آموزشگاه فوق با برگزاری دوره های مختلف و با سالها سابقه آموزش خیاطی، بر این نظر است که بتواند راه علاقمندان و مشتاقان به این حوزه را هموار کرده و سعی در شکوفا کردن استعداد این عزیزان دارد. آموزشگاه خیاطی آگاه واقع در شهر مشهد میباشد.

بیشتر
ناحیه شهری:کلاهدوز
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:091542****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:https://agahamoozesh.com/
صفحه آموزشگاه