سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

کارگاه نمایش و بازیگریکارگاه نمایش و بازیگری

کارگاه نمایش و بازیگری

تاریخ شروع دوره:
1400/3/23
تعداد جلسات:
8
روزهای برگزاری:
چهارشنبه
زمان برگزاری:
15:00 الی 19:00
مهلت ثبت نام:
555516276
ثانیهدقیقهساعتروز
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
128
این دروه آموزشی توسط آموزشگاه بازیگری بارانا برگزار میشود. عنوان این دوره کارگاه نمایش و بازیگری است.کارگاه مقدماتی بازیگری است. هنر بازیگری علاقه مندان و شیفتگان زیادی دارد که رؤیای رسیدن به آن را در سر می پرورانند. علاقه به این حرفه سن و سال نمی شناسد. بسیاری از کودکان، نوجوانان، جوانان و حتی سالمندان تمایل دارند جلوی دوربین بروند. دلایل زیادی برای این علاقه مندی وجود دارد از جمله: میل به دیده شدن، شهرت، محبوبیت و کسب احترام، ثروت و .... راه های زیادی برای بازیگر شدن در کشور ما وجود دارد
بیشتر
نام آموزشگاه:آموزشگاه بازیگری بارانا
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:2,500,000تومان
قابل پرداخت:

2,500,000 تومان


Remy Sharp
آموزشگاه بازیگری بارانا
درباره آموزشگاه:
آموزشگاه بازیگری بارانا در محدوده خیابان توحید و ستارخان تهران قرار گرفته است. در سه رده سنی کودک ، نوجوان و بزرگسال کارگاه های آموزش بازیگری برگزار مینماید. موسسه سینمایی بارانا به صورت حرفه ای در آموزش بازیگری ، کارگردانی و نویسندگی فعالیت کرده و در تولید فیلم سینمایی، تله فیلم و فیلم کوتاه فعالیت دارد. این آموزشگاه هنرجویان و فارق التحصیلان مستعد خود را به پروژه های تبلیغاتی، تلوزیونی، سینمایی و تئاتر معرفی میکند. همچنین امکان برخورداری از مشاوره حضوری رایگان با آقای فرشاد کلباسی (برنامه ریز و دستیار کارگردان سینما و تلویزیون) برای هنرجویان مهیا میشود. از اساتید باتجربه سینما و تلوزیونی این آموزشگاه میتوان به علی سلیمانی، ایرج صادقی و شقایق عزیزی اشاره کرد. برخی از بازیگران معرفی شده از سوی موسسه بارانا: غزاله اکبری برای فیلم سینمایی سرخپوست هیلدا کردبچه برای فیلم سینمایی تی تی و شب های ورونیکا پارسا بیکدلی برای سریال شاهرگ آرمیتی کیانی برای فیلم سینمایی ناگهان درخت امیر علی غفاری و امیر علی موسوی برای سریال بوی باران زهرا نافع پسند برای سریال بوی باران آموزشگاه بازیگری بارانا در شهر تهران و در محله توحید واقع شده است.
بیشتر
ناحیه شهری:توحید
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:021660****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:http://bazigarii.ir
صفحه آموزشگاه