سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

کلاس آموزش تخصصی دروازبانیکلاس آموزش تخصصی دروازبانی

کلاس آموزش تخصصی دروازبانی

تعداد جلسات:
36
روزهای برگزاری:
سه شنبه - جمعه
زمان برگزاری:
17:30 الی 19:00
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
92
مدرسه فوتبال در گذشته زیاد شناخته شده نبود ولی امروزه گسترش و توسعه رشته ورزشی فوتبال در سراسر کشور و دستیابی به مدارج بالای ترقی در این رشته پرطرفدار و ارتقاء جایگاه قاره ای و جهانی فوتبال کشور عزیزمان ایران در شرایطی امکان پذیر خواهد بود که آموزش علمی این رشته ورزشی با برخورداری از تکنولوژی مدرن و تدابیر سازمان یافته، از سنین پایه در مدارس فوتبال نونهالان و نوجوانان طراحی و اجرا گردد. این دوره آموزشی توسط آموزشگاه مدرسه فوتبال پایا برگزار میشود. عنوان این دوره کلاس آموزش تخصصی دروازبانی میباشد.سرفصل این دوره در بخش سرفصل های سایت موجود میباشد.
بیشتر
نام آموزشگاه:مدرسه فوتبال پایا
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:2,350,000تومان
تخفیف:% 10
قابل پرداخت:

2,115,000 تومان


Remy Sharp
مدرسه فوتبال پایا
درباره آموزشگاه:
فوتبال یکی از جذاب ترین ورزش های دنیاست ، همین سبب شده افراد زیادی عاشق این رشته شوند و بسیاری آن را به صورت حرفه ای دنبال کنند . آموزش فوتبال از مبتدی تا پیشرفته برای هر رده ی سنی سبب می شود فرد با موفقیت در تست ها و آزمون ها شرکت کند و به موفقیت برسد . امروزه مدارس فوتبال و کلاس های زیادی آموزش فوتبال را انجام می دهند که برای سنین مختلف متفاوت است و آموزش ها از مبتدی تا حرفه ای صورت می گیرد . مدرسه فوتبال فوق یکی از مدارس خوب فوتبال در شهر میباشد. مدرسه فوتبال پایا در شهر تهران و در محله درکه واقع شده است.
بیشتر
ناحیه شهری:درکه
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:91218****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:www.nikaro.ir/fcpaya
صفحه آموزشگاه