سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

کلاس پیانوکلاس پیانو

کلاس پیانو

تعداد جلسات:
8
روزهای برگزاری:
همه روزهای هفته
زمان برگزاری:
10:00 الی 22:00
این دوره به صورت مجازی برگزار میشود
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
66
موسیقی هنر ترکیب و توالی صدا های مختلف است به شکلی که در قالب نوعی خاص از زیبایی شناسی هنری قرار گیرد. اما این زیبایی شناسی بسته به سلیقه فردی، دوره زمانی و جغرافیای محل زندگی انسان ها می تواند متفاوت باشد. این دروه آموزشی توسط آموزشگاه موسیقی نکیسا برگزار میشود. عنوان این دوره کلاس پیانو است.آموزش پیانو تدریس خواهد شد.
بیشتر
نام آموزشگاه:آموزشگاه موسیقی نکیسا
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:400,000تومان
قابل پرداخت:

400,000 تومان


Remy Sharp
آموزشگاه موسیقی نکیسا
درباره آموزشگاه:

این آموزشگاه موسیقی با هدف آموزش آکادمیک و حرفه‌ای موسیقی به علاقمندان تاسیس گردیده است. همکاری با اساتید مجرب در حوزه موسیقی کلاسیک و ایرانی برای آموزش صفرتاصد کلیه سازها به بزرگسالان و کودکان و فراهم آوردن بهترین امکانات و محیطی امن و سالم برای یادگیری از افتخارات این مجموعه می باشد. آموزشگاه موسیقی نکیسا واقع درشهر مشهد و در محله بلوار فردوسی میباشد.نآموزشگاه موسیقی نکیسا، دارای بیش از نیم قرن سابقه درخشان در آموزش موسیقی مشهد است. از محبوب ترین آموزشگاه های موسیقی در سطح شهر مشهد میباشد. دسترسی خوب آموزشگاه نکیسا، استفاده از اساتید مجرب و آموزش انواع سازها از مواردی است که سبب انتخاب این آموزشگاه توسط هنرآموزان مشهدی شده است. این آموزشگاه دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و زیر نظر انجمن موسیقی ایران فعالیت میکند. فعالیت های آموزشگاه موسیقی نکیسا به شرح زیر میباشد: تشکیل دوره های ویژه آواز کودکان برای اولین بار آموزش آوازهای سنتی و پاپ آموزش تمامی سازهای ایرانی و غربی شامل کلاسیک، فلامینگو و پاپ برگزاری کلاسهای تئوری موسیقی شامل سلفژ، هارمونی . کلاس های آموزش تخصصی موسیقی کودک و نوجوان (ارف) با بهره گیری از جدیدترین تکنیکهای آموزشی گروه نوازی با انواع گوناگون سازموسسه نکیسا، هنرجویان مستعد و توانمند خود را جهت حضور در گروه های موسیقی معتبر معرفی مینماید. این مجموعه دارای سیستم حضور و غیاب هوشمند بوده و اولین آموزشگاهیست که کارنامه عملکردی ترمیک تخصصی به هنرجویان خود ارائه میدهد.برای کلاس های موسیقی متفاوت، مانند موسیقی سنتی ، کودکان و کلاسیک و... فضاسازی تخصصی و ویژه صورت میگیرد. در تمامی رشته های موسیقی کارگاه ها با کیفیت عالی برگزار میشود

بیشتر
ناحیه شهری:بلوار فردوسی
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:51376****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:www.nikaro.ir/nakisamusic
صفحه آموزشگاه