سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

کلاس فلوتکلاس فلوت

کلاس فلوت

تاریخ شروع دوره:
1400/3/20
تعداد جلسات:
10
روزهای برگزاری:
همه روزهای هفته
زمان برگزاری:
11:00 الی 11:30
مهلت ثبت نام:
103719271
ثانیهدقیقهساعتروز
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
145
موسیقی هنر ترکیب و توالی صدا های مختلف است به شکلی که در قالب نوعی خاص از زیبایی شناسی هنری قرار گیرد. اما این زیبایی شناسی بسته به سلیقه فردی، دوره زمانی و جغرافیای محل زندگی انسان ها می تواند متفاوت باشد. این دروه آموزشی توسط آموزشگاه موسیقی برومند برگزار میشود. عنوان این دوره کلاس فلوت است.شما میتوانید سرفصل های این دوره را در بخش سرفصل های سایت مشاهده کنید.
بیشتر
نام آموزشگاه:آموزشگاه موسیقی برومند
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:700,000تومان
قابل پرداخت:

700,000 تومان


Remy Sharp
آموزشگاه موسیقی برومند
درباره آموزشگاه:
این آموزشگاه موسیقی یکی از بزرگترین و معتبرترین آموزشگاه های حوزه موسیقی است و در نظر دارد با فراهم آوردن محیطی امن و سالم زیر نظر اساتید درجه یک موسیقی به آموزش هنرجویان بپردازد این آموزشگاه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و تلاش دارد بهترین امکانات را برای آموزش سازهای موسیقی به علاقه مندان این هنر فراهم کند.آموزشگاه موسیقی برومند درشهر تهران و در محله عباس آباد است.آموزشگاه موسیقی برومند در سال 1385 تاسیس شده است و مدیریت آن با آقای فرهود امیرانی میباشد. در این آموزشگاه انواع ساز پیانو، گیتار، ویولون، فلوت، تنبک، دف و... و آواز های سنتی و پاپ آموزش داده میشود. کلاسهای آموزش ساز و آواز این مجموعه خصوصی بوده و هفته ای یک جلسه و هر جلسه مدت آن ۳۰ دقیقه است.
بیشتر
ناحیه شهری:عباس آباد
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:21442****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:www.nikaro.ir/broomand
صفحه آموزشگاه