سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

کلاس تار و سه تارکلاس تار و سه تار

کلاس تار و سه تار

تعداد جلسات:
10
روزهای برگزاری:
همه روزهای هفته
زمان برگزاری:
11:00 الی 11:30
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
126
موسیقی هنر ترکیب و توالی صدا های مختلف است به شکلی که در قالب نوعی خاص از زیبایی شناسی هنری قرار گیرد. اما این زیبایی شناسی بسته به سلیقه فردی، دوره زمانی و جغرافیای محل زندگی انسان ها می تواند متفاوت باشد. این دروه آموزشی توسط آموزشگاه موسیقی برومند برگزار میشود. عنوان این دوره کلاس تار و سه تار است.شما میتوانید سرفصل های این دوره را در بخش سرفصل های سایت مشاهده کنید.
بیشتر
نام آموزشگاه:آموزشگاه موسیقی برومند
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:700,000تومان
قابل پرداخت:

700,000 تومان


Remy Sharp
آموزشگاه موسیقی برومند
درباره آموزشگاه:
این آموزشگاه موسیقی یکی از بزرگترین و معتبرترین آموزشگاه های حوزه موسیقی است و در نظر دارد با فراهم آوردن محیطی امن و سالم زیر نظر اساتید درجه یک موسیقی به آموزش هنرجویان بپردازد این آموزشگاه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و تلاش دارد بهترین امکانات را برای آموزش سازهای موسیقی به علاقه مندان این هنر فراهم کند.آموزشگاه موسیقی برومند درشهر تهران و در محله عباس آباد است.آموزشگاه موسیقی برومند در سال 1385 تاسیس شده است و مدیریت آن با آقای فرهود امیرانی میباشد. در این آموزشگاه انواع ساز پیانو، گیتار، ویولون، فلوت، تنبک، دف و... و آواز های سنتی و پاپ آموزش داده میشود. کلاسهای آموزش ساز و آواز این مجموعه خصوصی بوده و هفته ای یک جلسه و هر جلسه مدت آن ۳۰ دقیقه است.
بیشتر
ناحیه شهری:عباس آباد
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:21442****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:www.nikaro.ir/broomand
صفحه آموزشگاه