سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

کلاس بازیگری مقابل دوربین (تربیت حس)کلاس بازیگری مقابل دوربین (تربیت حس)

کلاس بازیگری مقابل دوربین (تربیت حس)

تاریخ شروع دوره:
1400/3/23
تعداد جلسات:
5
روزهای برگزاری:
چهارشنبه
زمان برگزاری:
15:00 الی 19:00
مهلت ثبت نام:
093918276
ثانیهدقیقهساعتروز
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
142
این دروه آموزشی توسط آموزشگاه بازیگری هنر و سینما برگزار میشود. عنوان این دوره کلاس بازیگری مقابل دوربین (تربیت حس) است.شما میتوانید سرفصل های این دوره را در بخش سرفصل های سایت مشاهده کنید. هنر بازیگری علاقه مندان و شیفتگان زیادی دارد که رؤیای رسیدن به آن را در سر می پرورانند. علاقه به این حرفه سن و سال نمی شناسد. بسیاری از کودکان، نوجوانان، جوانان و حتی سالمندان تمایل دارند جلوی دوربین بروند. دلایل زیادی برای این علاقه مندی وجود دارد از جمله: میل به دیده شدن، شهرت، محبوبیت و کسب احترام، ثروت و .... راه های زیادی برای بازیگر شدن در کشور ما وجود دارد
بیشتر
نام آموزشگاه:آموزشگاه بازیگری هنر و سینما
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:1,500,000تومان
قابل پرداخت:

1,500,000 تومان


Remy Sharp
آموزشگاه بازیگری هنر و سینما
درباره آموزشگاه:
آموزشگاه سینمایی هنر و سینما در محدوده پارک وی تهران واقع شده است و دوره های بازیگری خود را زیر نظر اساتیدی بزرگی چون مسعود آب پرور، داریوش موحد، محمد حسین لطیفی، دکتر محمد صادقی برگزار میکند. برگزاری دوره های گریم (متعادل سازی) توسط استاد مهدیه اعرابی طراح گریم سینما و تئاتر برگزاری دوره های بازیگری کودکان توسط استاد داریوش موحد: کشف وشکوفایی استعداد و بالقوه های فردی بالا بردن اعتماد بنفس تنفس صحیح و کار با دیافراگم برطرف کردن مشکلات فردی، ضعف شخصیت ،خجالت،استرس و... فن بیان وتکلم صحیح . آموزش بادی لنگوییج و زبان بدن. کار روی استایل و بدن (ایستادن،نشستن و راه رفتن صحیح و رفع مشکلات رفتاری بدن) کار با کودکان، دید ادراکی، گوش ادراکی (بالابردن دقت دیدن و شنیدن کودکان) خوانش صحیح و اجرای مونولوگ سایکودرام، تاتر درمانی اجرای اتودهای نمایشی کوتاه. آموزش، بازیگری مقابل دوربین تربیت حس اجرای یک تاتر حرفه ای همراه و دعوت از هنرمندان. آموزشگاه بازیگری هنر و سینما در شهر تهران و در محله محمودیه واقع شده است.
بیشتر
ناحیه شهری:محمودیه
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:21220****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:www.honarocinama.ir
صفحه آموزشگاه