سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

کلاس ارفکلاس ارف

کلاس ارف

تاریخ شروع دوره:
1400/3/5
تعداد جلسات:
4
روزهای برگزاری:
شنبه - یکشنبه - سه شنبه - چهارشنبه
زمان برگزاری:
16:00 الی 17:00
مهلت ثبت نام:
364001272
ثانیهدقیقهساعتروز
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
90
موسیقی هنر ترکیب و توالی صدا های مختلف است به شکلی که در قالب نوعی خاص از زیبایی شناسی هنری قرار گیرد. اما این زیبایی شناسی بسته به سلیقه فردی، دوره زمانی و جغرافیای محل زندگی انسان ها می تواند متفاوت باشد. این دروه آموزشی توسط آموزشگاه موسیقی راه نو (تندیس) برگزار میشود. عنوان این دوره کلاس ارف است.شما میتوانید سرفصل های این دوره را در بخش سرفصل های سایت مشاهده کنید.
بیشتر
نام آموزشگاه:آموزشگاه موسیقی راه نو (تندیس)
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:170,000تومان
قابل پرداخت:

170,000 تومان


Remy Sharp
آموزشگاه موسیقی راه نو (تندیس)
درباره آموزشگاه:
این آموزشگاه موسیقی با هدف آموزش آکادمیک و حرفه‌ای موسیقی به علاقمندان تاسیس گردیده است. همکاری با اساتید مجرب در حوزه موسیقی کلاسیک و ایرانی برای آموزش صفرتاصد کلیه سازها به بزرگسالان و کودکان و فراهم آوردن بهترین امکانات و محیطی امن و سالم برای یادگیری از افتخارات این مجموعه می باشد. آموزشگاه موسیقی راه نو (تندیس) واقع در شهر تهران و در محله عباس آباد هست.آموزشگاه موسیقی راه نو (تندیس) با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی موسیقی میکند. از اقدامات آموزشی این آموزشگاه میتوان به برگزاری کلاس های آموزشی انواع ساز شامل: گیتار، تنبک (ضرب)(تمبک)، پیانو، ارگ، دف، ویولن، فولوت، کاخون موسیقی کودکان (ارف)، سنتور، گروه نوازی، ارکستراسیون و... اشاره کرد. آموزشگاه موسیقی راه نو از بهترین آموزشگاه های موسیقی در زمینه ساز های سنتی و ایرانی و ساز های غربی در خدمت هنرجویان است.
بیشتر
ناحیه شهری:عباس آباد
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:021666****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:www.nikaro.ir/tandisartec
صفحه آموزشگاه