سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

کلاس رنگ روغنکلاس رنگ روغن
امکان پرداخت قسطی

کلاس رنگ روغن

تعداد جلسات:
8
روزهای برگزاری:
پنجشنبه
زمان برگزاری:
16:00 الی 19:00
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
33
نقاشی در واقع هنر به تصویر کشیدن مفاهیم مختلف است. برای اینکه بتوانیم نقاشی را درک کنیم و متوجه شویم که نقاشی چیست، باید با این هنر بزرگ و عالی آشنا شویم و بدانیم که نقاشی چگونه به ما در زندگی کمک می کند و هدف اصلی آن چیست و چگونه می توان از آن در رشد و تعالی خود استفاده کرد. این دروه آموزشی توسط آموزشگاه نقاشی هنر نو برگزار میشود. عنوان این دوره کلاس رنگ روغن است.شما میتوانید سرفصل های این دوره را در بخش سرفصل های سایت مشاهده کنید.
بیشتر
نام آموزشگاه:آموزشگاه نقاشی هنر نو
امکان پرداخت قسطی:دارد
قیمت دوره:550,000تومان
قابل پرداخت:

550,000 تومان


آموزشگاه نقاشی هنر نو
درباره آموزشگاه:
این آموزشگاه تلاش نموده است با بهره گیری از اساتید به نام و حرفه‌ای نقاشی و طراحی و به کارگیری جدیدترین متد آموزشی دوره های تخصصی نقاشی و طراحی را برای علاقمندان به این هنر برگزار نماید. در این مرکز دوره ها و کلاس های سیاه قلم، رنگ و روغن، نقاشی مدرن، طراحی چهره و آناتومی، نقاشی میکس مدیا، نقاشی خط، مینیاتور و نقاشی دیجیتال به صورت حضوری و آنلاین برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان موجود می باشد. آموزشگاه نقاشی هنر نو واقع در شهر مشهد میباشد.
بیشتر
ناحیه شهری:احمد آباد
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:51384****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:www.nikaro.ir/honarenoart
صفحه آموزشگاه