اندروید پکاندروید پک
امکان پرداخت قسطی

اندروید پک

تاریخ شروع دوره:
1399/11/1
تعداد جلسات:
23
روزهای برگزاری:
یکشنبه - چهارشنبه
زمان برگزاری:
16:00 الی 19:00
مهلت ثبت نام:
25161116
ثانیهدقیقهساعتروز
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:

شروع ثبت نام دوره جامع و تخصصی اندروید

70 ساعت آموزش تخصصی و کاربردی ویژه ی بازار کار

مختصر سرفصل های دوره:

IDE های برنامه نویسی جاوا

JRE و JDK

معرفی مفاهیم شی گرا 

معرفی Google SDK

AVD  و نحوه تنظیم و راه اندازی آن

معرفی بخش های مختلف یک برنامه اندروید

مدیریت رویداد با XML

استفاده از اطلاعات وب سرویس XML

استفاده از اطلاعات وب سرویس JSON

و . . . 

 

جهت اطلاعات بیشتر با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید.

35095178

91010950

و یا در تلگرام به آیدی https://t.me/MFTmashhadICT پیام دهید.

 

 

 

 

بیشتر
نام آموزشگاه:مجتمع فنی تهران (نمایندگی مشهد)
امکان پرداخت قسطی:دارد
قیمت دوره:1,500,000تومان
تخفیف:% 15
قابل پرداخت:

1,275,000 تومان


Remy Sharp
مجتمع فنی تهران (نمایندگی مشهد)
درباره آموزشگاه:

مجتمع فنی تهران در سال 1358 با آموزش دوره های الکترونیک، الکتروتکنیک، الکترومکانیک، تعمیر رادیو و تلویزیون سیاه و سفید و رنگی، ویدیو و برق صنعتی رسماً فعالیت آموزشی خود را آغاز نمود.

این موسسه ضمن ارتقاء کمی و کیفی دوره های آموزشی متداول در آن زمان، مطالعه و امکان سنجی با هدف پيشرو بودن در آموزش، دوره های جدید بر مبنای نیاز صنعت کشور را پیگیری نمود و در همین راستا از حدود سالهای 1361 و با ورود کامپیوترهای خانگی اولیه اقدام به تدوین دوره های آموزش کامپیوتر کرد. با متداول شدن PC در سال 1367 این موسسه به عنوان اولین مرکز مجاز آموزش علوم کامپیوتر موفق به دریافت مجوز از سازمان آموزش فنی و حرفه ای شد و در حال حاضر با برخورداری از بیش از 60 مرکز آموزشی در سطح کشور و نشر بیش از 1700 عنوان کتاب و ده ها پروژه آموزشی و پژوهشی در حوزه ICT و کامپیوتر به عنوان بزرگترین سازمان ICT کشور در بخش خصوصی به فعالیت خود ادامه می دهد.

مدیریت دانش محور و تلاش برای ارائه خدمات و محصولاتی متناسب با هزاره سوم در جهت آموزش مهارتها و تخصصهای پیشرفته و همچنین کارآفرینی و اشتغال، بخشی از فعالیتهای گسترده مجتمع فنی تهران به منظور نیل به اهداف چشم انداز 20 ساله کشور عزیزمان می باشد.

مجتمع فنی تهران در طول فعالیت آموزشی خود سالیان متمادی، با دیدگاه یادگیری، نوآوری و بهبود مستمر و به منظور تامین نیازهای به روز جامعه و ارتباط موثر واحد اینترنت و انفورماتیک را تاسیس نمود که علاوه بر برآورده ساختن نیازهای درون سازمانی، ارائه دهنده خدمات مرتبط به جامعه است.

بیش از سه دهه است که پایه گذاران روشهای نوین آموزش، کارآفرینی و توسعه صنعت ICT کشور در مجتمع فنی تهران دوشادوش هم برای آبادانی میهن و گسترش دانش و علوم جدید و به منظور ایجاد اشتغال در ایران عزیز تلاش می کنند.

مجتمع فنی تهران نمایندگی مشهد در سال 98 فعالیت خود را آغاز نموده و در محیطی مجهز و کاملا آموزشی آماده برگزاری دوره های مختلف کاربردی و تخصصی در شهر مشهد میباشد.

"مجتمع فنی تهران به روزی می اندیشد که در هر خانواده ایرانی حداقل یک نفر از خدمات یا محصولات آن به طور مطلوب بهره مند شود".

ناحیه شهری:وکیل آباد
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:9101****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:mft.info/mashhad
صفحه آموزشگاه