سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

نازک دوزینازک دوزی

نازک دوزی

تعداد جلسات:
12
روزهای برگزاری:
روزهای زوج
زمان برگزاری:
19:30 الی 21:30
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
51
بسیاری از ما از زمان کودکی‌مان، لباس‌های زیبایی را به خاطر می‌آوریم، که مادر مهربان‌مان از الگوهای مجله‌های خیاطی مثل بوردا یا هر مجله خیاطی دیگری، با حوصله و ظرافت و به کمک چرخ خیاطی‌اش (که آن موقعها چرخ‌های خیاطی معمولاْ از نوع سینگر یا ژانومه بودند) برای‌مان می‌دوخت، و ما می‌پوشیدیم و از پوشیدن یک لباس نو و شیک و قشنگِ دیگر کلی خوشحال می‌شدیم. قدیم‌ترها هم که مادربزرگ‌های نازنین‌مان که دسترسی به الگو و مجله و چرخ خیاطی نداشتند، به صورت ذهنی و بر حسب تجربه‌شان لباس‌ها را برش می‌زدند، یا اینکه پارچه را روی اندام فرد قرار می‌دادند و به فرم دلخواه در می‌آوردند و سپس کوک و سنجاق می زدند و در نهایت آن را با دست می دوختند. که البته باید لباس قبل از دوخت نهایی چندین بار پرو می‌شد تا به اندازه و فرم دلخواه تن شخص درآید. به تدریج با پیشرفت علم و تجربه، متدهای خیاطی مختلفی تدوین و در کشورهای مختلف رایج شد. این دوره توسط آموزشگاه خیاطی ستایش برگزار خواهدشد. عنوان دوره نازک دوزی میباشد.شما میتوانید سرفصل های این دوره را در بخش سرفصل های سایت مشاهده کنید.
بیشتر
نام آموزشگاه:آموزشگاه خیاطی ستایش
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:2,700,000تومان
تخفیف:% 11
قابل پرداخت:

2,403,000 تومان


آموزشگاه خیاطی ستایش
درباره آموزشگاه:
آموزشگاه طراحی و دوخت ستایش در محدوده احمدآباد و خیابان طالقانی قرار گرفته است و با مدیریت خانم پروانه تاریوردی در زمینه آموزش تخصصی خیاطی همراه با الگوهای دقیق به بانوان فعالیت میکند. مباحث آموزشی آموزشگاه خیاطی ستایش شامل: نازک دوزی، ضخیم دوزی، لباس شب، مانتو دوزی، لباس عروس، الگو سازی و برشکار، طراحی لباس، مولاژ و دراپینگ گل، بچه گانه دوزی، مانتو دوزی، ژورنال، دامن های ژاک پوزن، دوخت باکس و تابهای تور پر فنر، آموزش کچه (تزئینات روی لباس) با متد گرلاوین - متریک - مولر و ترک و mbe و بدون الگو (مستقیم رو پارچه)، و لباسهای کش (نیو تکنیک)، نمد دوزی، سرمه دوزی حرفه ای، چرم دوزی، روبان دوزی ، انواع یقه، مولاژ و... میباشد. این آکادمی طراحی و دوخت از ابتدای فعالیت خود کوشیده است بهترین و به روزترین متد طراحی و دوخت را به هنرجویان آموزش داده و محیطی مناسب جهت یادگیری هرچه بهتر فراهم آورد. این آموزشگاه دارای پروانه تاسیس از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور بوده و مدیریت مجموعه بارها موفق به دریافت گواهینامه مدیر و مربی نمونه شده است کلیه دوره های مورد نیاز در زمینه طراحی و دوخت در این مجموعه ارائه می‌شود و در پایان دوره با انجام امتحان نظری و عملی مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه‌ای برای هنرجویان صادر می گردد آموزشگاه خیاطی ستایش واقع در شهر مشهد میباشد.
بیشتر
ناحیه شهری:احمد آباد
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:091274****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:www.nikaro.ir/setayeshtaylor
صفحه آموزشگاه