سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

آموزش پایتون مقدماتیآموزش پایتون مقدماتی

آموزش پایتون مقدماتی

تاریخ شروع دوره:
1398/12/12
تعداد جلسات:
3
روزهای برگزاری:
دوشنبه
زمان برگزاری:
9:00 الی 14:30
مهلت ثبت نام:
تمام شده !
ثانیهدقیقهساعتروز
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:

شاید یک زبان عالی برای دانشجویان مبتدی در برنام ه نویسی این زبان باشد در سالهای اخیر این زبان به یکی از  سه زبان جذاب در دنیا تبدیل شده است این زبان هم برای اپلیکیشن های دسکتاپ و هم تحت وب قابل اجرا  است در نتیجه میتوان اکثر پروژه ها رو با کمک آن انجام داد، ضمنا با توجه به اینکه میتوان به راحتی خروجی  برای سیستم  عاملهای مختلف تهیه کرد و نیز منبع  باز میباشد طرفداران زیادی پیدا کردهاست و از همه مهم تر  می توان به تحلیل داده به کمک این زبان پرداخت  .یکی از بزرگترین خصوصیات دوره پایتون ، چند جانبه بودن  آن است؛ پایتون یک زبان برنامه نویسی شیء گرا و اسکر یپتی می باشد که دوره آموزش پایتون در شمار جذاب ترین و پرمخاطب ترین دوره های برنامه نویسی سطح بالا در جهان قرار دارد .این زبان برنامه نویسی هم برای  توسعه نرم افزارها و هم برای توسعه برنامه ها و اپلیکیشن های تحت وب به کار می رود. البته اگر بخواهیم موارد  استفاده زبان برنامه نویسی پایتون را با جزئیات بیشتری مورد بررسی قرار دهیم ، باید بگوییم کاربرد پایتون فقط  در این چند حوزه خلاصه نشده و موارد کاربرد بسیار بیشتری دارد. زبان برنامه نویسی پایتون ، در عین کارا و  قدرتمند بودن ، زبانی بسیار شیرین و ساده است. به همین سبب ، آموزش پایتون مقدماتی ، یکی از پیشنهادات  بسیار خوب برای ورود افراد به دنیای برنامه نویسی می باش د.اگر بخواهیم این موضوع را با بیان مثالی ساده اثبات  کنیم ، می تواینم به سینتکس ها و کدهای مورد استفاده در پایتون اشاره کنیم؛ کدهای به کار رفته در دستورات  پایتون ، به نسبت زبان های برنامه نویسی دیگر ، علاوه بر واضح و خوانا بودن ، از حجم کمتری برخوردار بوده و  کوتاه تر می باشند. به موجب همین امر ، برنامه نویس تازه کار ، هیچ گاه در هنگام آموزش پایتون دچار خستگی  و دلزدگی نشده و دوره پایتون را نیمه کاره رها نخواهد کرد. 

بیشتر
نام آموزشگاه:فرهنگ مانا
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:500,000تومان
تخفیف:% 20
قابل پرداخت:

400,000 تومان


Remy Sharp
فرهنگ مانا
درباره آموزشگاه:

آموزشگاه فرهنگ مانا

آموزشگاه فنی و حرفه ای فرهنگ مانا در زمینه های آموزش زبان ، آموزش نرم افزار های کامپیوتری ، گردشگری و همچنین رشته صنایع فعالیت میکند.

آدرس کانال تلگرامی زبان: @mana_learning

آدرس کانال تلگرامی  مهندسی صنایع: @mana_industrialengineering

آدرس پیج اینستاگرام زبان: @mana-learning


شماره تماس:

09212307187

بیشتر
ناحیه شهری:منطقه 9
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:021884****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:http://www.farhangmana.com
صفحه آموزشگاه