سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

خودآراییخودآرایی

خودآرایی

تاریخ شروع دوره:
1399/11/1
تعداد جلسات:
41
روزهای برگزاری:
همه روزهای هفته
زمان برگزاری:
9:00 الی 19:00
مهلت ثبت نام:
تمام شده !
ثانیهدقیقهساعتروز
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:

خودآرایی یکی از مهارت های لازم برای هر خانمی است تا بدون نیاز به یک آرایشگر در مواقع لازم بتواند به درستی چهره خود را به بهترین نحو زیبا سازد .

زمان کلاس با هماهنگی آموزشگاه تعیین میشود.

 

 

 

 

 

 

 

 

بیشتر
نام آموزشگاه:متبسم
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:650,000تومان
تخفیف:% 5
قابل پرداخت:

617,500 تومان


متبسم
درباره آموزشگاه:

آموزشگاه آرایشگری متبسم

برگزاری دوره‌های آموزشی در 10 آیتم مختلف
اعطای 7 مدرک معتبر بین‌المللی فنی‎وحرفه‌ای به هنرجویان
پشتیبانی یک‌ساله از هنرجو
دارای مجوز آموزش پاکسازی پوست از سازمان فنی‌وحرفه‌ای

اکستنشن مژه، پاکسازی پوست، حجم پردازی چهره، دکلراسیون، شینیون مو، طراحی و کاشت ناخن، کوتاهی مو، گریم عروس، گریم و میکاپ، هایلایت

 

آموزشگاه آرایشگری متبسم واقع در رضا شهر مشهد است. این مؤسسه با 15 سال سابقه و حسن شهرت درزمینه‌ی آموزش آرایشگری فعالیت می‌کند. این مرکز دارای تمام مجوزها و لایسنس‌های لازم از نهادهای مربوطه و امتیاز رسمی از وزارت کار می‌باشد.
این آموزشگاه مفتخر است به‌عنوان یکی از آموزشگاه‌های معتبر در امر آموزش آرایشگری در این شهر شناخته شده است و همواره تأکیدی ویژه بر استفاده از روش‌های درست، اصولی و منطبق با معیارهای پذیرفته شده جهانی دارد.
آموزشگاه آرایشگری متبسم پس از اتمام دوره‌ها به هنرجویان خود 7 مدرک معتبر بین‌المللی فنی‎وحرفه‌ای اعطا می‌کند. در این آموزشگاه تمامی دوره‌ها زیر نظر کادر مجرب و توانمند اجرا می‌شود.
مدرسین این مجموعه با توجه به نیاز، اطلاعات و توانمندی‌های خود را به‌روز می‌نمایند و این مهم باعث شده که خروجی این سیستم آموزشی متناسب با نیازها و منطبق بر مد روز باشد. تمرکز این مرکز بر افزایش سطح کارآفرینی توسط هنرجویان خود است. بنابراین با توجه به تحول مداوم در سبک و استایل آرایش و تغییر در سلیقه‌ی بازار، این مرکز به مدت یکسال از هنرجویان خود در امر آموزش پشتیبانی می‌کند.
لازم به ذکر است در این مؤسسه از طرف سازمان فنی‌وحرفه‌ای کشور، به مهارت‌آموزانی که به‌صورت کامل و بر اساس استانداردهای آموزشی دوره‌های مربوطه را طی کرده‌ و پس از قبولی در آزمون‌های کتبی و عملی حدنصاب نمره را کسب کرده ‌باشند گواهینامه مهارت اعطا می‌شود.

بیشتر
ناحیه شهری:پیروزی
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:091530****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:www.nikaro.ir/motebasem
صفحه آموزشگاه