سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

بررسی اهداف آموزش موسیقی به کودکانبررسی اهداف آموزش موسیقی به کودکان

بررسی اهداف آموزش موسیقی به کودکان

تعداد جلسات:
1
روزهای برگزاری:
پنجشنبه
زمان برگزاری:
16:00 الی 17:00
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
34
موسیقی هنر ترکیب و توالی صدا های مختلف است به شکلی که در قالب نوعی خاص از زیبایی شناسی هنری قرار گیرد. اما این زیبایی شناسی بسته به سلیقه فردی، دوره زمانی و جغرافیای محل زندگی انسان ها می تواند متفاوت باشد. این دروه آموزشی توسط آموزشگاه موسیقی ادوار برگزار میشود. عنوان این دوره بررسی اهداف آموزش موسیقی به کودکان است.شما میتوانید سرفصل های این دوره را در بخش سرفصل های سایت مشاهده کنید.
بیشتر
نام آموزشگاه:آموزشگاه موسیقی ادوار
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:30,000تومان
تخفیف:% 60
قابل پرداخت:

12,000 تومان


Remy Sharp
آموزشگاه موسیقی ادوار
درباره آموزشگاه:
این آموزشگاه سال‌ها است که در زمینه آموزش سازهای موسیقی به هنرجویان زیر نظر بهترین اساتید این حوزه فعالیت می‌کند هم اکنون کلاس های آموزش ویولن سه تار سنتور پیانو گیتار دف تنبک و موسیقی کودک در این آموزشگاه دایر می باشد.آموزشگاه موسیقی ادوار واقع درشهر مشهد و در منطقه لادن است.در این مرکز دوره های مستر کلاس های تخصصی و دوره‌های موسیقی کودک نیز برگزار میشود. همچنین هنرجویانی در قالب ارکستر کودک و نوجوان تربیت کرده و ارکستر کوبه ای هیوا برگزار میشود. انواع سازها، از جمله فلوت ریکوردر، سازدهنی یا هارمونیکا، باغلاما، فلوت، تنبک، ویولون، ویولون سل، گیتار، پیانو، تار، سه تار، قانون، سنتور و...توسط اساتید حرفه ای در این آموزشاه تدریس می‌گردد. آموزش تخصصی آواز ایرانی، پاپ و کلاسیک بازی، حرکت (خلاقیت در موسیقی) ویژه کودکان 2.5 تا 5 سال
بیشتر
ناحیه شهری:لادن
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:051389****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:www.adwar.ir
صفحه آموزشگاه